POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Ogłoszenia » Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Autor Wiadomość
Marcin 

Wysłany: 2008-08-10, 23:31   Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

<br>
Co zrobić, gdy podczas rejestracji nazwa mojego nicka nie mieści się w polu?

Podczas rejestracji w polu Użytkownik wpisujesz nazwę o długości do 15 znaków. Jeśli Twój nick ma być dłuższy, zarejestruj się używając krótszego nicka, a po rejestracji skontaktuj się z Administratorem technicznym w celu zmiany nazwy nicka na właściwy (> 15 znaków).

Zapomniałem hasła i nie mogę się zalogować.

W górnej lewej części forum kliknij Zaloguj, a następnie Zapomniałem hasła. Po wpisaniu swojego nicka i adresu e-mail na Twoją skrzynkę zostanie przesłany link aktywacyjny wraz z wygenerowanym nowym hasłem. Hasło to w każdej chwili możesz zmienić w swoim Profilu.

Po kilkukrotnym wprowadzeniu błędnego hasła przy logowaniu moje konto zostało zablokowane.

Ze względów bezpieczeństwa po 5-krotnym wprowadzeniu błędnego hasła uruchamia się blokada konta. Konto zostaje zablokowane na 2 godziny i po tym czasie blokada automatycznie zostanie zdjęta.

Jak dodać zdjęcie na forum?

Najprostsze sposoby dodawania zdjęć na forum opisane są w tym temacie.

Jak mogę zmienić styl (skórkę) forum?

Na forum dostępnych jest 5 stylów. Możesz je zmieniać w dolnej prawej części strony głównej forum (rozwijając belkę Styl forum) lub w swoim Profilu.

Jak założyć swój dział autorski?

Jak założyć na forum swój dział autorski przeczytasz tutaj.

Jak dodać emotikonkę w ShoutBoxie?

Wpisując jej kod. Dostępne na forum emotikonki i ich kody podane są w tym temacie.

Ogólne FAQ znajduje się tutaj.

<br>

POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Ogłoszenia » Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl

Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie