POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Ogłoszenie 

Czy chcecie, aby powstała Antologia 11(2019)?
Czekamy na Wasze zgłoszenia.
Kliknij, a przeniesiesz się do tematu.

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Ogłoszenia » Działy autorskie
Działy autorskie
Autor Wiadomość
Marcin 

Wysłany: 2007-10-18, 08:04   Działy autorskie

DZIAŁY AUTORSKIE domyślnie ustawione są w taki sposób, by można było w nich komentować. W celu założenia swojego działu w tej kategorii wystarczy wysłać PW do Administracji. Jeżeli nie chcesz, by w Twoim dziale autorskim pojawiały się komentarze, to w wiadomości PW napisz "dział autorski bez komentarzy".

el 

Wysłany: 2008-06-19, 23:43   

Ja już mam swoje poletko- dziekuję

Baszka 
Pala Barbara

Wysłany: 2008-06-20, 20:39   

no może i ja też Marcinie , może to mnie zmobilizuje do uporządkowania wierszy, bo za którymś razem gdy dopadły mnie wirusy wszystko poginęło, nie tyle wierszy mi szkoda bo te jakoś w sieci mogę odszukac , lecz te pozaczynane nieskończone wiersze jakieś pojedyncze wersy i pomysły a tego już nie odzyskam :(

Bruno Kadyna
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-13, 23:16   

Więc i ja wtrącę trzy grosze. Proponuję historię na jeden wieczór, którą wydałem na świat w kwietniu. Metalowa Dolna
Opowieść zbiera całkiem niezłe recenzje, które są najlepszą pociechą w tym bezlitosnym dla debiutantów literackim świecie. Może i komuś z Was się spodoba i podzieli się opinią.
brunokadyna.pl

POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Ogłoszenia » Działy autorskie

Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl

Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie