POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » pewnego razu w pewnej kafejce ..
pewnego razu w pewnej kafejce ..
Autor Wiadomość
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2010-01-07, 18:16   pewnego razu w pewnej kafejce ..

jako już rzekłam - pewnego razu w pewnej kafejce na 8 dni przed Wigilią było tak .... ;)

http://cynamon-cafe.pl/in...e&id=11:kultura

za oknem śnieżyło i mroziło ..
ale pomiędzy stolikami ...zapachem kawy i cynamonowych specjałów słowo wsączało się w myśli i struny .....

kilka fotek tu ..

http://cynamon-cafe.pl/in...poezja&Itemid=2

wspominam z sentymentem ..tak się zakończył mój przedświąteczny grudzień... ;)

dziękuję przezacnym moim Gościom i temu - PS-owemu Gościowi, co uświetnił mój szalony pomysł na pewien grudniowy wieczór ...
Dziękuję również Koledze Radkowi, który swoją subtelną poezją
dodał do moich strofek zróżnicowania wybrzmień i klimatów
oraz Krzysztofowi / bratu / co klawiszowymi wariacjami urozmaicał skutecznie i bardzo sprawnie nasze improwizatorskie nieokiełznane zapędy tak w trakcie jak i w przerwach :D

To ludzie bowiem
a nie miejsca tworzą świat, w którym chcemy istnieć ... :padam:


http://cynamon-cafe.pl/in...poezja&Itemid=5

Dla uwiecznienia tego spontanicznego wieczoru Gabi / mała nutka - jak to kiedyś Marecki określił /zrobiła zapis podręczną kamerką
/ datownik zatrzymał się na listopadzie co prawda, ale co tam /
ważne żebyśmy wiedzieli co następnym razem musimy poprawić aby poczarować na maxa... ;)

... ... ...


kilka fotek a szersza galeria w linkach powyżej .... :)









_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-01-07, 18:28   

Piękne, ciekawe, poetyczne miejsce okraszone Twoją muzyką, wierszami!
Z zazdrością!
;) Marek
 
 
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2010-01-07, 19:06   

miejsce zaiste piękne ...

........... klimatyczne i przyjazne wszelkim trendom ...

deserki że palce lizać i aromaty na maxa wspaniałe ...
jeśli kiedyś odwiedzisz Gliwice postawię Ci tam pyszne ciacho któremu nie oparła się jeszcze żadna nacja

szarlotka na ciepło z polewą karmelową oraz nieodzownym sąsiedztwem ponętnej gałki lodów waniliowych z bitą śmietaną ;) :D
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
  
 
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-01-07, 21:02   

:padam:
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-01-07, 21:08   

Gratuluję Nutko i tylko żal, że nie mogłam tam być, ale by było słuchania :)
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
eliza 
Elżbieta Grzegorczyk


Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 6406
Wysłany: 2010-01-07, 21:36   

gratulacje Nutko mogę tylko jak El żal że nie mogłam tam być cieszę się bardzo z Twojego sukcesu i życzę tak dalej :oczami: :D
_________________
szczęście to umiejętność życia
 
 
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2010-01-07, 23:26   

Marku .. Ty nie kłaniaj tylko przybywaj :D ;)
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
dz_re 
Mariusz A.Ż.


Wiek: 115
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 1123
Wysłany: 2010-01-07, 23:32   

Gratuluję i zazdroszczę pięknej atmosfery pod Twoją Nutką. :)
_________________
Niby jestem, lecz wielu mówi, że mnie brak.
 
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-01-08, 16:19   

nuta niepokorna napisał/a:
Ty nie kłaniaj tylko przybywaj

Wiosenką! Nie omieszkam! :)
 
 
Elżbieta 
E.M.B.A.


Wiek: 27
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 18479
Wysłany: 2010-01-08, 16:41   

eNeN :) gratulacje!
Z całego serca życzę kolejnych takich spotkań.

Czy tajemniczy PeeSowy gość przyszedł, przyjechał, czy też na skrzydłach zawitał? ;)

zauważywszy tytuł pomyślałam i o innych kafejkach ...
U mnie także w wielu miejscach - w środku prerii - szarlotka na ciepło z lodami to odwieczny kusicielski wysokokaloryczny deser :D
serdeczności
E
_________________
przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
ˆ E

 
 
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2010-01-08, 20:35   

el
elizo ...

nic straconego ... najwyżej zrobię kopię co na płytce w zapis złapane i pofrunie pocztowym gołębiem ;) :D






-------------------------------------------------

_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-01-08, 20:45   

Miła Nutko - będę wdzięczna i dźwięczna. Może jeszcze kiedyś mi się zdarzy na żywo posłuchać jak śpiewasz.
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-01-08, 20:51   

el napisał/a:
Miła Nutko - będę wdzięczna i dźwięczna. Może jeszcze kiedyś mi się zdarzy na żywo posłuchać jak śpiewasz.

W Łośnie El, w Łośnie. Późniejszą wiosną.
:) Chyba. (??)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-01-08, 20:58   

Acha!
Marzy mi się takie miejsce w w moim mieście! Pełne poetycznego klimatu, ludzików co to nie przychodzą tylko żeby się nachlać piwa. Rozmowy żeby były ściszone, konfesyjne bez mała, muzyka przyjemna, niewrzaskliwa. Obrazy na ścianach. Miła obsługa. I od czasu do czasu kulturalne rozrywki - śpiewanie, wierszowanie, granie...
Sam bym się "wyprodukował" nawet ze swoim plumkaniem i wierszami chociaz zarzekałem się kilknaście dni wstecz, że to już po raz ostatni...
Nawet zagrałem dzisiaj w totka dla zdobycia "kasy" - ale dwa trafne nie przyniosły spodziewanych profitów. Więc "kawiarenka poetyczna" nadal w marzeniach... :zawstydzony:
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-01-08, 21:01   

Piękne marzenie. Może się ziści...
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » pewnego razu w pewnej kafejce ..


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo