|
Dzisiaj stawiam wirtualnie! |
| Autor |
Wiadomość |
J.B.Sokołowska
orchidea

Dołączyła: 25 Lis 2008 Posty: 1751
|
Wysłany: 2009-11-26, 00:12
|
|
|
witajcie wszyscy!spóźniłam się na imprezkę? coś jeszcze zostało w barku? |
|
|
|
|
 |
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
|
Wysłany: 2009-11-26, 00:35
|
|
|
Chyba żartujesz . U bieszczadnika? To by był dopiero wstyd.
Barek, owszem, pusty, ale piwniczka jest pełna . Nie bój się, nie braknie. |
_________________ Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg |
|
|
|
|
 |
eva_14
Wiek: 105 Dołączyła: 28 Lis 2007 Posty: 8981 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2009-11-26, 08:53
|
|
|
| el napisał/a: | ......................................z góry założyłam, że jak dziennikarz, to pisze po ludzku |
dziennikarz Eluś, pisze po dziennikarsku, nie po ludzku. a to są dwa różne pisania |
_________________
Zbyt smutku by to powiedzieć.
Drzewa oszukują
Tymczasem w blasku tylko idą wody.
Tylko ziemia jest twarda.
Vicente Aleixandre |
|
|
|
|
 |
|
|