nuta niepokorna
Danuta Zasada

Dołączyła: 22 Cze 2008 Posty: 14517 Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
|
Wysłany: 2010-05-19, 18:35
|
|
|
Indianeczko.., el..,Marku..,Haniu..,Ewo... i temu co zamieszał w tym kotle moje merci |
_________________ wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami |
|