POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Zobaczcie i posłuchajcie, jak się wymądrzam!
Zobaczcie i posłuchajcie, jak się wymądrzam!
Autor Wiadomość
an
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-08, 22:22   

Dziś nie mam już siły, ale może w weekend opowiem, czym (i o czym) "Truposz" jest dla mnie...
O "Łowcy jeleni" wspominałam już i rozmawialiśmy o nim, więc tylko powtórzę, że to jeden z najważniejszych filmów w moim życiu.

Czystą przyjemnością jest słuchanie Ciebie, Marku. Mogłabym bez końca :oczami:

A wiersz Blake'a - genialny! Idealnie wpasował się w treść filmu.


Z pokłonem i wielkim podziwem :serce:
 
 
an
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-08, 22:26   

Elżbieta napisał/a:
Hmm, nie widzę Marka :|
W której minucie się pokazuje?


W 13. minucie 52. sekundzie, Elu :)
 
 
menałe 
Małgorzata Helena


Wiek: 54
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 5262
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-05-08, 22:29   

antewasin napisał/a:
Elżbieta napisał/a:
Hmm, nie widzę Marka :|
W której minucie się pokazuje?


W 13. minucie 52. sekundzie, Elu :)


ale warto czekać aż tyle czasu by się Marek nam objawił ;)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2013-05-08, 22:58   

Filiżanka Moniki była pusta, ja miałem resztę kawy Made in Helios, którą piłem jak dwie Moniki pleplały o filmach. ;)

Dzięki Wam Dziewczynki za miłe słowa!!! :)
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-05-11, 14:11   

Dałeś nam Mareczku siebie dla dociekliwych. Poszukajcie a znajdziecie, a jak już znajdziecie, to zaczekajcie aż coś powiem, a jak już powiem, to można się rozsmakować w tym co mówię. :)

PS Mareczku kto tak ulizał Einsteina?
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2013-05-11, 14:11   

Ale sobie posłuchałam...Mareczek jako żyw :hyhy:
Dziękuję Marku za możliwość posłuchania :)
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2013-05-11, 17:39   

Leszek Wlazło napisał/a:
PS Mareczku kto tak ulizał Einsteina?


Samsieulizał!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Zobaczcie i posłuchajcie, jak się wymądrzam!


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo