|
Wiotką ciebie ujrzałem... |
| Autor |
Wiadomość |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2020-10-16, 21:27
|
|
|
"Wiotką ciebie ujrzałem"
i powiedziałem:
"Zjedz coś, dziecko"
|
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
Liana

Dołączyła: 09 Lis 2011 Posty: 921
|
Wysłany: 2020-10-16, 21:39
|
|
|
Czyżby anoreksja? |
_________________ Liana |
|
|
|
|
 |
Hardy

Dołączył: 08 Gru 2015 Posty: 2130
|
Wysłany: 2020-10-16, 21:49
|
|
|
| Liana napisał/a: | Czyżby anoreksja? |
Rzekłbym Liano, że "wiotka" nie oznacza od razu anorektyczki |
|
|
|
|
 |
jaga
Jadwiga

Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
|
Wysłany: 2020-10-16, 21:52
|
|
|
delikatna niczym kwiat wiśni - - subtelnie |
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska |
|
|
|
|
 |
Hardy

Dołączył: 08 Gru 2015 Posty: 2130
|
Wysłany: 2020-10-17, 09:16
|
|
|
| jaga napisał/a: | delikatna niczym kwiat wiśni - - subtelnie |
Nic dodać |
|
|
|
|
 |
|
|