|
O mnie |
| Autor |
Wiadomość |
norobob
Robert Szary Czytelnik

Wiek: 61 Dołączył: 12 Sty 2010 Posty: 1162 Skąd: W-wa
|
Wysłany: 2010-01-14, 23:41
|
|
|
zatkaniom-stop
|
_________________ Podzespół |
|
|
|
|
 |
el
Dołączyła: 16 Gru 2007 Posty: 8708
|
Wysłany: 2010-01-14, 23:42
|
|
|
| Eeeee tam.... Ważniejsze góry. Jak ja już tęsknię, aż mnie boli. |
_________________ kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty |
|
|
|
|
 |
el
Dołączyła: 16 Gru 2007 Posty: 8708
|
Wysłany: 2010-01-14, 23:43
|
|
|
Ci co mnie znają już wiedzą - jak zatka, to na długo |
_________________ kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty |
|
|
|
|
 |
norobob
Robert Szary Czytelnik

Wiek: 61 Dołączył: 12 Sty 2010 Posty: 1162 Skąd: W-wa
|
Wysłany: 2010-01-14, 23:46
|
|
|
| ... |
_________________ Podzespół |
|
|
|
|
 |
menałe
Małgorzata Helena

Wiek: 54 Dołączyła: 25 Sie 2009 Posty: 5262 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: 2010-01-15, 06:04
|
|
|
gratuluje!
pozazdrościć takiego roku
ale skoro mówisz - że wystarczy chcieć - każdy z nas może się postarać, no nie ? |
|
|
|
|
 |
Małgorzata Południak [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-01-15, 14:21
|
|
|
Witaj Eluś,
Jesteś dla mnie autorytetem i cieszę się, że Cię poznałam, czytam i mogę czasem pogadać
Buziaki posyłam i gratuluję nieustająco. |
|
|
|
|
 |
el
Dołączyła: 16 Gru 2007 Posty: 8708
|
Wysłany: 2010-01-16, 22:00
|
|
|
Ja w to wierzę.
Dzięki Małgosiu |
_________________ kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty |
|
|
|
|
 |
Ewa
...zobaczyć tęczę...

Wiek: 55 Dołączyła: 05 Maj 2008 Posty: 2300 Skąd: gdzieś w Małopolsce
|
Wysłany: 2010-01-17, 13:08
|
|
|
el
czytam i czytam..
i wiesz co?
czytam nadal |
_________________ Zaskocz mnie, zaintryguj, zainspiruj
a wtedy - kto wie - może powiem Ci kim jestem. |
|
|
|
|
 |
|
|