Jak widzisz, PoparzonaKawą, otrzymałaś bardzo merytoryczną odpowiedź. Jak widać, każdy ma swój poziom.
_________________ Kiedyś, spotykając kogoś, zastanawiałam się, czy dana osoba mnie lubi, a teraz w tej samej sytuacji, zastanawiam się, czy to ja lubię tę osobę.