POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Wiersze wolne i białe » piekło kobiet
piekło kobiet
Autor Wiadomość
Dominikaa 

Wiek: 28
Dołączyła: 02 Mar 2016
Posty: 695
Wysłany: 2020-10-27, 12:17   piekło kobiet

bogowie nieba dzisiaj płaczą
rzewnymi łzami nad kobietami

bogowie ziemi za nic je mają
wszystko im odebrano
tak więc stoję naga obca wkurwiona

nie podchodź
palę żywym ogniem
tych co plują jadem

moje ciało jest świątynią
nie masz prawa do niej wejść
i bluźnić
mimo burz i wiatrów i trzęsienia ziemi
stoję naga obca i wkurwiona

dość już wycierpiałam
wypierdalać
_________________
Dominika
 
 
PoparzonaKawą 


Dołączyła: 09 Gru 2019
Posty: 936
Wysłany: 2020-10-27, 15:22   

Dobre, mocny przekaz, Dominiko. Podpisuję się pod nim.

Niestety od zawsze tak było, że garstka robali chce decydować za innych ludzi, a szczególnie za kobiety :(
_________________
Kiedyś, spotykając kogoś, zastanawiałam się, czy dana osoba mnie lubi, a teraz w tej samej sytuacji, zastanawiam się, czy to ja lubię tę osobę.

(Meryl Streep)
 
 
jaga 
Jadwiga


Wiek: 23
Dołączyła: 31 Mar 2011
Posty: 4521
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2020-10-27, 16:28   

trochę za ostro z tymi słowami, nie musisz w ten sposób :(
też jestem zniesmaczona zaistniałym faktem
_________________
Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.

— Wisława Szymborska
 
 
alos 
aleksander osiński

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3173
Wysłany: 2020-10-27, 16:46   

Wkurw jak najbardziej uzasadniony. To się w pale nie mieści! Pozdrawiam
 
 
fiołkowa 
b. befana_di_campi

Dołączyła: 24 Kwi 2017
Posty: 2248
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2020-10-27, 17:46   

Poprosiłabym jednak autorkę, aby wypowiadała się wyłącznie w swoim i doń podobnych, imieniu :zdziwko: Ze swoimi "jobami" autorka rozeźli jedynie tych, którzy mają niezbywalne prawo, aby posiadać własne zdanie :zdziwko: Bo akurat ja, choć swoje tzw. kobiece piekło przeszłam, nie życzę sobie ani takich słów, ani podobnych reakcji niczym te wywrzaskiwane pod wpływem judzenia prowodyrów na ulicach :!: :!: :!:
_________________
Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią :rotfl:
 
 
impresje
Duo


Dołączył: 10 Lip 2020
Posty: 448
Wysłany: 2020-10-27, 18:37   

Dominikaa napisał/a:
mimo burz i wiatrów i trzęsienia ziemi
stoję naga obca i wkurwiona



Wyraziłaś uczucia kobiet. Doskonały wiersz.
_________________
Pozdrawiam.
 
 
fiołkowa 
b. befana_di_campi

Dołączyła: 24 Kwi 2017
Posty: 2248
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2020-10-27, 19:31   

impresje napisał/a:
Dominikaa napisał/a:
mimo burz i wiatrów i trzęsienia ziemi
stoję naga obca i wkurwiona



Wyraziłaś uczucia kobiet. Doskonały wiersz.


Ooo :!: :!: :!: Wk... Ja nie z tych :!: :hyhy: :!: Proszę mówić za siebie, nie uogólniać :szok:

P.S. Z aparycją pani Lempart to ja nie mam nic wspólnego. Oraz z jej inklinacjami :hyhy: :hyhy: :hyhy: "Dopchnięto mnie" :P
_________________
Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią :rotfl:
 
 
eva_14 

Wiek: 103
Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 8981
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-10-27, 19:50   

fiołkowa napisał/a:
Poprosiłabym jednak autorkę, aby wypowiadała się wyłącznie w swoim i doń podobnych, imieniu :zdziwko: Ze swoimi "jobami" autorka rozeźli jedynie tych, którzy mają niezbywalne prawo, aby posiadać własne zdanie :zdziwko: Bo akurat ja, choć swoje tzw. kobiece piekło przeszłam, nie życzę sobie ani takich słów, ani podobnych reakcji niczym te wywrzaskiwane pod wpływem judzenia prowodyrów na ulicach



:ok:
 
 
PoparzonaKawą 


Dołączyła: 09 Gru 2019
Posty: 936
Wysłany: 2020-10-27, 20:50   

fiołkowa napisał/a:
Poprosiłabym jednak autorkę, aby wypowiadała się wyłącznie w swoim i doń podobnych, imieniu Ze swoimi "jobami" autorka rozeźli jedynie tych, którzy mają niezbywalne prawo, aby posiadać własne zdanie Bo akurat ja, choć swoje tzw. kobiece piekło przeszłam, nie życzę sobie ani takich słów, ani podobnych reakcji niczym te wywrzaskiwane pod wpływem judzenia prowodyrów na ulicach


Sama na tym forum nierzadko nie przebierasz w słowach, a przeszkadza ci, że ktoś inny się wypowiada? Kim że jesteś, by zamykać jej usta? Panem B/bogiem, wyrocznią?
To są JEJ WŁASNE UCZUCIA i ma prawo pisać o nich jak chce, choćbyś ty tutaj miała pęknąć z żalu i niezadowolenia.
Coś ci się pomyliło, to nie jest dziesięcioletnia dziewczynka, którą będziesz uciszać, bo czegoś jej nie wypada,
to jest KOBIETA, która ma swoje zdanie.

Wybacz Dominiko, że się wtrąciłam, ale miałam potrzebę skomentować cudzy komentarz.
_________________
Kiedyś, spotykając kogoś, zastanawiałam się, czy dana osoba mnie lubi, a teraz w tej samej sytuacji, zastanawiam się, czy to ja lubię tę osobę.

(Meryl Streep)
 
 
fiołkowa 
b. befana_di_campi

Dołączyła: 24 Kwi 2017
Posty: 2248
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2020-10-27, 21:07   

PoparzonaKawą napisał/a:
fiołkowa napisał/a:
Poprosiłabym jednak autorkę, aby wypowiadała się wyłącznie w swoim i doń podobnych, imieniu Ze swoimi "jobami" autorka rozeźli jedynie tych, którzy mają niezbywalne prawo, aby posiadać własne zdanie Bo akurat ja, choć swoje tzw. kobiece piekło przeszłam, nie życzę sobie ani takich słów, ani podobnych reakcji niczym te wywrzaskiwane pod wpływem judzenia prowodyrów na ulicach


Sama na tym forum nierzadko nie przebierasz w słowach, a przeszkadza ci, że ktoś inny się wypowiada? Kim że jesteś, by zamykać jej usta? Panem B/bogiem, wyrocznią?
To są JEJ WŁASNE UCZUCIA i ma prawo pisać o nich jak chce, choćbyś ty tutaj miała pęknąć z żalu i niezadowolenia.
Coś ci się pomyliło, to nie jest dziesięcioletnia dziewczynka, którą będziesz uciszać, bo czegoś jej nie wypada,
to jest KOBIETA, która ma swoje zdanie.

Wybacz Dominiko, że się wtrąciłam, ale miałam potrzebę skomentować cudzy komentarz.


"Terapeutko", mnie nie pomyliło się nic :!: Wybacz wszak, kobiecinko, iż mam prawo protestować w momencie, by nie utożsamiano mnie nie tyle z dziwkami, ponieważ te panie również ciężko [po swojemu] pracują, co ze szkaradami, które niosą jedynie destrukcję.

Zaś "dominikowe" joby mają tyle wspólnego z poezją, co spływająca ekskrementami Czajka ze źródłem spod Baraniej Góry: tam, skąd swój początek bierze Wisła.
_________________
Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią :rotfl:
 
 
PoparzonaKawą 


Dołączyła: 09 Gru 2019
Posty: 936
Wysłany: 2020-10-27, 21:14   

fiołkowa napisał/a:
"Terapeutko", mnie nie pomyliło się nic Wybacz wszak, kobiecinko, iż mam prawo protestować w momencie, by nie utożsamiano mnie nie tyle z dziwkami, ponieważ te panie również ciężko [po swojemu] pracują, co ze szkaradami, które niosą jedynie destrukcję.

Zaś "dominikowe" joby mają tyle wspólnego z poezją, co spływająca ekskrementami Czajka ze źródłem spod Baraniej Góry: tam, skąd swój początek bierze Wisła.
_________________



Wypowiedziami prezentujesz wyjątkowo niski poziom, by kogokolwiek pouczać.
Zacznij najpierw od siebie.
_________________
Kiedyś, spotykając kogoś, zastanawiałam się, czy dana osoba mnie lubi, a teraz w tej samej sytuacji, zastanawiam się, czy to ja lubię tę osobę.

(Meryl Streep)
 
 
fiołkowa 
b. befana_di_campi

Dołączyła: 24 Kwi 2017
Posty: 2248
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2020-10-27, 21:25   

PoparzonaKawą napisał/a:
fiołkowa napisał/a:
"Terapeutko", mnie nie pomyliło się nic Wybacz wszak, kobiecinko, iż mam prawo protestować w momencie, by nie utożsamiano mnie nie tyle z dziwkami, ponieważ te panie również ciężko [po swojemu] pracują, co ze szkaradami, które niosą jedynie destrukcję.

Zaś "dominikowe" joby mają tyle wspólnego z poezją, co spływająca ekskrementami Czajka ze źródłem spod Baraniej Góry: tam, skąd swój początek bierze Wisła.
_________________



Wypowiedziami prezentujesz wyjątkowo niski poziom, by kogokolwiek pouczać.
Zacznij najpierw od siebie.


:ban?: I "Ament" :hyhy: :hyhy: :hyhy:
_________________
Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią :rotfl:
 
 
Dominikaa 

Wiek: 28
Dołączyła: 02 Mar 2016
Posty: 695
Wysłany: 2020-10-27, 21:53   

PoparzonaKawą napisał/a:
fiołkowa napisał/a:
Poprosiłabym jednak autorkę, aby wypowiadała się wyłącznie w swoim i doń podobnych, imieniu Ze swoimi "jobami" autorka rozeźli jedynie tych, którzy mają niezbywalne prawo, aby posiadać własne zdanie Bo akurat ja, choć swoje tzw. kobiece piekło przeszłam, nie życzę sobie ani takich słów, ani podobnych reakcji niczym te wywrzaskiwane pod wpływem judzenia prowodyrów na ulicach


Sama na tym forum nierzadko nie przebierasz w słowach, a przeszkadza ci, że ktoś inny się wypowiada? Kim że jesteś, by zamykać jej usta? Panem B/bogiem, wyrocznią?
To są JEJ WŁASNE UCZUCIA i ma prawo pisać o nich jak chce, choćbyś ty tutaj miała pęknąć z żalu i niezadowolenia.
Coś ci się pomyliło, to nie jest dziesięcioletnia dziewczynka, którą będziesz uciszać, bo czegoś jej nie wypada,
to jest KOBIETA, która ma swoje zdanie.

Wybacz Dominiko, że się wtrąciłam, ale miałam potrzebę skomentować cudzy komentarz.



Ależ ja się nie gniewam. Każdy ma prawo do wypowiedzi ☺️
_________________
Dominika
 
 
Dominikaa 

Wiek: 28
Dołączyła: 02 Mar 2016
Posty: 695
Wysłany: 2020-10-27, 21:55   

jaga napisał/a:
trochę za ostro z tymi słowami, nie musisz w ten sposób :(
też jestem zniesmaczona zaistniałym faktem



Czasem niestety trzeba w ten sposób, chociaż nawet to nie pomaga i nie do wszystkich dotrze przekaz.
_________________
Dominika
 
 
Hardy 


Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 1746
Wysłany: 2020-10-27, 22:35   

Prosty, brutalny i przenikliwie prawdziwy wiersz- bunt.
Tak trzymać!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Wiersze wolne i białe » piekło kobiet


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo