Wzruszasz zatem wzruszyłem się boś wypisał wszystko co Leonowi w duszy gra .
Każda łezka jest warta każdej twoje strofy ...
I jest recenzja. Dzięki za wierność, Leo. Oby zdarzała się częściej. Pozdrawiam Cię serdecznie .
***************
Lucy napisał/a:
Zbędne tutaj moje słowa
Nieprawda, Lucynko. Nie są zbędne słowa dla wszystkich, którzy próbują nimi świat malować od nowa. Dzięki serdeczne. Pozdrawiam .
****************
lilak napisał/a:
pokłon autorowi biję
Ani ja do bicia, ani do pokłonów . Dzięki, że zajrzałaś, Lilaczku. Ściskam .
*************************
Marek napisał/a:
nie wiem czy zazdrościć czy płakać razem z Tobą
Marku, już wypłakane, a zazdrościć naprawdę nie ma czego. Chłopy my twarde i basta. Wystarczy nasze wiersze poczytać . Ściskam Cię. Szkoda, że nie zajrzałeś na warsztaty.
_________________
GODZIEN
dawno tak nie wyglądałem
jak ta szyba po ulewie
podchodzę do okna
godzien aby pozostać
Andrzeju za to, że mogłam przeczytać świetny wiersz. za to, że drasnął po sercu. wreszcie za to, ze piękne w formie i przekazie Twoje strofy. jeszcze raz
_________________
Zbyt smutku by to powiedzieć.
Drzewa oszukują
Tymczasem w blasku tylko idą wody.
Tylko ziemia jest twarda.
Vicente Aleixandre
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2009-06-02, 16:32
ajs napisał/a:
Ani ja do bicia, ani do pokłonów
Do bicia to nieeeeeee ,
ale do pokłonów i owszem
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
Andrzeju za to, że mogłam przeczytać świetny wiersz. za to, że drasnął po sercu. wreszcie za to, ze piękne w formie i przekazie Twoje strofy. jeszcze raz
Evo, takie słowa od osoby, która sama pisze znakomicie, to naprawdę wielkie wyróżnienie. Dziękuję Ci serdecznie. Pozdrawiam .
*************************************************
Lilaczku, przyjmij odkłony za całokształt . Pozdrawiam .
_________________
GODZIEN
dawno tak nie wyglądałem
jak ta szyba po ulewie
podchodzę do okna
godzien aby pozostać