|
***(w lipowych liściach) |
| Autor |
Wiadomość |
Mirek
Chodynicki Mirosław

Wiek: 69 Dołączył: 25 Lut 2008 Posty: 3142 Skąd: Terespol (to jeszce Polska)
|
Wysłany: 2009-04-30, 11:28 ***(w lipowych liściach)
|
|
|
w lipowych liściach
zakrzepł czas
czekam na deszcz
który
w chmurach schowany
bajki rysuje
białoszare
dziś zostanę na ziemi |
_________________ Piszę żeby było ładniej ... bo słońce i tak świeci |
|
|
|
|
 |
Gabryśka

Dołączyła: 15 Wrz 2008 Posty: 2078
|
Wysłany: 2009-05-02, 22:36
|
|
|
Mirku
zgubiłam sie w tych chmurach i nie wiem
kto peel
kto deszcz
kto gdzie
kto na ziemi
?
ale wrócę jeszcze
pozdrawiam |
|
|
|
|
 |
Leszek Wlazło

Wiek: 70 Dołączył: 18 Paź 2007 Posty: 19070 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2009-05-02, 22:52
|
|
|
Mirku mało nas liryków ale Ty jaśniejesz w tym gronie. |
|
|
|
|
 |
Daria [Usunięty]
|
Wysłany: 2009-05-02, 22:53
|
|
|
och jak pięknie |
|
|
|
|
 |
el
Dołączyła: 16 Gru 2007 Posty: 8708
|
Wysłany: 2009-05-02, 23:00
|
|
|
Mirek na Ziemi? I tak w lirycznych obłokach |
_________________ kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty |
|
|
|
|
 |
Mirek
Chodynicki Mirosław

Wiek: 69 Dołączył: 25 Lut 2008 Posty: 3142 Skąd: Terespol (to jeszce Polska)
|
Wysłany: 2009-05-03, 16:28
|
|
|
| el napisał/a: | Mirek na Ziemi? I tak w lirycznych obłokach |
hm ... no tak mniej więcej |
_________________ Piszę żeby było ładniej ... bo słońce i tak świeci |
|
|
|
|
 |
amandalea
Lidia Kowalczyk

Wiek: 64 Dołączyła: 17 Paź 2007 Posty: 21336
|
Wysłany: 2009-05-03, 19:25
|
|
|
| Mirek napisał/a: | w lipowych liściach
zakrzepł czas
czekam na deszcz
który
w chmurach schowany
bajki rysuje
białoszare
dziś zostanę na ziemi |
Czasami i tak trzeba , to mówi niepoprawna romantyczka twardo stąpająca po ziemi
Bardzo lubię czytać Twoje wiersze ...nawet jak nie komentuję |
_________________ a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza |
|
|
|
|
 |
Mirek
Chodynicki Mirosław

Wiek: 69 Dołączył: 25 Lut 2008 Posty: 3142 Skąd: Terespol (to jeszce Polska)
|
Wysłany: 2009-05-04, 08:16
|
|
|
| Cytat: | Bardzo lubię czytać Twoje wiersze |
hm ... dzięki |
_________________ Piszę żeby było ładniej ... bo słońce i tak świeci |
|
|
|
|
 |
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
|
Wysłany: 2009-05-04, 10:53
|
|
|
| Mirek napisał/a: | w lipowych liściach
zakrzepł czas |
lirycznie i ślicznie, więc aby do lipca...
pozdrówka |
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski |
|
|
|
|
 |
|
|