POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Wiersze wolne i białe » ***(w lipowych liściach)
***(w lipowych liściach)
Autor Wiadomość
Mirek 
Chodynicki Mirosław


Wiek: 69
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 3142
Skąd: Terespol (to jeszce Polska)
Wysłany: 2009-04-30, 11:28   ***(w lipowych liściach)

w lipowych liściach
zakrzepł czas

czekam na deszcz
który
w chmurach schowany
bajki rysuje
białoszare

dziś zostanę na ziemi
_________________
Piszę żeby było ładniej ... bo słońce i tak świeci
 
 
Gabryśka 


Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 2078
Wysłany: 2009-05-02, 22:36   

Mirku
zgubiłam sie w tych chmurach i nie wiem
kto peel
kto deszcz
kto gdzie
kto na ziemi
?
ale wrócę jeszcze

pozdrawiam :D
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-05-02, 22:52   

Mirku mało nas liryków ale Ty jaśniejesz w tym gronie. :)
 
 
Daria
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-02, 22:53   

och jak pięknie :P
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2009-05-02, 23:00   

Mirek na Ziemi? I tak w lirycznych obłokach :D
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Mirek 
Chodynicki Mirosław


Wiek: 69
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 3142
Skąd: Terespol (to jeszce Polska)
Wysłany: 2009-05-03, 16:28   

el napisał/a:
Mirek na Ziemi? I tak w lirycznych obłokach :D

hm ... no tak mniej więcej
_________________
Piszę żeby było ładniej ... bo słońce i tak świeci
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2009-05-03, 19:25   

Mirek napisał/a:
w lipowych liściach
zakrzepł czas

czekam na deszcz
który
w chmurach schowany
bajki rysuje
białoszare

dziś zostanę na ziemi

Czasami i tak trzeba :) , to mówi niepoprawna romantyczka twardo stąpająca po ziemi :rotfl:
Bardzo lubię czytać Twoje wiersze :) ...nawet jak nie komentuję ;)
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
Mirek 
Chodynicki Mirosław


Wiek: 69
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 3142
Skąd: Terespol (to jeszce Polska)
Wysłany: 2009-05-04, 08:16   

Cytat:
Bardzo lubię czytać Twoje wiersze :)

hm ... dzięki
_________________
Piszę żeby było ładniej ... bo słońce i tak świeci
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2009-05-04, 10:53   

Mirek napisał/a:
w lipowych liściach
zakrzepł czas


lirycznie i ślicznie, więc aby do lipca...
pozdrówka
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Wiersze wolne i białe » ***(w lipowych liściach)


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo