POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Wiersze wolne i białe » tora! tora! tora!
tora! tora! tora!
Autor Wiadomość
Abi 


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 4286
Wysłany: 2010-02-06, 20:47   tora! tora! tora!


      tora! tora! tora!

    nawet nie wiesz że nadal czuję
    smak poziomek
    zbieranych o północy

    lądowały na dekolcie
    jak kamikadze

    do dziś
    zakładam krawat
    gdzie widniejesz plamą

    i mimo

    chciałbyś jeszcze raz
    poczuć
    boski wiatr


 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-02-06, 21:13   

Dafne napisał/a:
chciałbyś jeszcze raz
poczuć
boski wiatr


Niejeden by chciał! ;)
 
 
menałe 
Małgorzata Helena


Wiek: 54
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 5262
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-02-06, 21:42   

Cytat:
lądowały na dekolcie
jak kamikadze


aż tak ? :oczami: :hyhy:
 
 
Abi 


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 4286
Wysłany: 2010-02-06, 21:44   

Marek napisał/a:
Dafne napisał/a:
chciałbyś jeszcze raz
poczuć
boski wiatr


Niejeden by chciał! ;)

Marku,
dla Ciebie wszystko,
całe Skarżysko,
ładna dziewczyna,
butelka wina...

zióbki
M.
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-02-06, 21:53   

dafne ci daje
całe skarżysko
ładną dzieczynę
i
wolne rżysko

butelki wina
też nie poskąpi
więc w jej uczucia
nie waż się wątpić

Gorąco, Dafne! Nie chciałbym być okrętem na Twojej drodze. A może chciałbym :rotfl:
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
Gość

Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 9099
Wysłany: 2010-02-06, 21:58   

niezły tajfun ...
otoczkowy jak zwykle ...
coś a propos panie Wojtku
gdy trudno się ustrzec
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-02-06, 21:59   

pasikonik napisał/a:
A może chciałbym

Nooo, juz lepiej!
Oj, Dafne! Alem się zawstydził...w moim wieku - owszem za laskami trzeba - ale tymi drewnianymi, nooo, może już i plastikowe lub aluminiowe produkują.... :) ;)
 
 
Gość

Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 9099
Wysłany: 2010-02-06, 22:04   

nie pitol Mark
nie przystoi ...
gdy kondychę po cichobiegach masz jak Pudzian ... :P
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-02-06, 22:15   

P.A.R. napisał/a:
gdy kondychę po cichobiegach masz jak Pudzian ...

Przedwczoraj chciałem dogonić panią Kowalczyk Justysię.... ale się nie udało ;)
Dwunasty kilometr wypadł na szczęście obok Rezydencji... wiesz - herbatka, sinkersik i wybierany nożem ajerkoniak bo zastygł od minusowej temperatury.... :zdziwko:
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-02-06, 22:19   

Marek napisał/a:
ajerkoniak bo zastygł od minusowej temperatury.... :zdziwko:

Dwa tygodnie temu niosłem sobie wodę na Bukowe Berdo. Nawet podgrzałem wcześniej, żeby u góry nie była lodowata. Chcę się napić, a tu... :rotfl: No cóż, łatwiej było śnieg pozbierać :D
Miałem termos z herbatą, ale to już nie to samo:)
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
menałe 
Małgorzata Helena


Wiek: 54
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 5262
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-02-06, 22:24   

:wstyd:

tak jakoś mi....


nawet nie wiesz że nadal czuję
smak poziomek
które zbierałeś o północy

lądowały na dekolcie
jak kamikadze

zanim zechcesz
wejść głębiej
chciwie

zliż poziomek ślady
 
 
Abi 


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 4286
Wysłany: 2010-02-06, 22:32   

pasikonik napisał/a:
Nie chciałbym być okrętem na Twojej drodze. A może chciałbym

osłupiałam
i nie wiem,
w którą stronę...

;) M.
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-02-06, 22:44   

Cytat:
osłupiałam
i nie wiem,
w którą stronę...

Nie wierzę :rotfl: . Za grosz ;) .
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
Abi 


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 4286
Wysłany: 2010-02-07, 00:29   

Marek napisał/a:
Dwunasty kilometr wypadł na szczęście obok Rezydencji...

z ubolewaniem, że nie przy mojej :(
 
 
Abi 


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 4286
Wysłany: 2010-02-07, 00:34   

pasikonik napisał/a:
Miałem termos z herbatą, ale to już nie to samo:)

ciepło
ciepłu
nierówne

:) M.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Wiersze wolne i białe » tora! tora! tora!


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo