Indianeczka
Beata Patrycja Klary
Dołączyła: 19 Maj 2009 Posty: 1694
|
Wysłany: 2010-04-17, 22:45 Turniej jednego wiersza po spotkaniu z Poddaszem L.
|
|
|
21 kwietnia 2010 r. o godzinie 19:00 gościem kolejnej odsłony Poddasza Literackiego będzie Elżbieta Lipińska.
Po spotkaniu turniej jednego wiersza.
Miejsce imprezy: DK Praga, Warszawa, ul. Dąbrowszczaków 2. |
|