POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Wydał się drugi tomik - może dzieci będą?
Wydał się drugi tomik - może dzieci będą?
Autor Wiadomość
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-04-20, 10:14   Wydał się drugi tomik - może dzieci będą?

Ma tytuł "Muśnięcia". Domyka okres rymów, z którymi na jakiś czas dałem sobie spokój, teraz tylko piosenki tak będą szły. W tomiku są również teksty piosenek, nad muzyką powoli pracuję.

:)
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-04-20, 14:55   

I fajnie! Czekamy na egzempalrze proszę Pana Bieszczadnika!
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-04-21, 19:47   

Czekają na PW. Będzie miło!
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-04-21, 21:17   

pasikonik napisał/a:
Czekają na PW. Będzie miło!

Nie rozumiem :zawstydzony:
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-04-21, 21:23   

Jeśli ktoś ma ochotę kupić, niech przyśle info na PW.
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
Ewa 
...zobaczyć tęczę...


Wiek: 55
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 2300
Skąd: gdzieś w Małopolsce
Wysłany: 2010-04-22, 05:49   

powiem tak - mam i czytam
:)
_________________
Zaskocz mnie, zaintryguj, zainspiruj
a wtedy - kto wie - może powiem Ci kim jestem.
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-04-27, 22:50   

Ewa napisał/a:
powiem tak - mam i czytam
:)

Przeżyłaś?
:rotfl:
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-04-27, 23:50   

pasikonik napisał/a:
Przeżyłaś?


Też czytam. I żyję. Może nawet lepiej? :)
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-04-30, 11:06   

Bo to wirus z opóźnionym zapłonem :rotfl:
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-04-30, 11:12   

To ja będe czytać w masceczce i lateksowych rękawiczkach, a na głowę kociołek wirusommówiącystop :hyhy:
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-05-05, 21:16   

http://www.extra-mielec.p...28_10_2009.html


Wykopało mi się w sieci :) Nie chwali się, więc ja sobie pozwolę upublicznić :)
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-05-05, 22:03   

Się nie chwalił, bo i nie ma czym :) , ale miłe, że wykopałaś.
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
Ewa 
...zobaczyć tęczę...


Wiek: 55
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 2300
Skąd: gdzieś w Małopolsce
Wysłany: 2010-05-05, 22:25   

teraz ma czym bo upublicznione
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
Zaskocz mnie, zaintryguj, zainspiruj
a wtedy - kto wie - może powiem Ci kim jestem.
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-05-05, 22:37   

I już :)
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Wydał się drugi tomik - może dzieci będą?


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo