Wydał się drugi tomik - może dzieci będą?
Autor
Wiadomość
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-04-20, 10:14 Wydał się drugi tomik - może dzieci będą?
Ma tytuł "Muśnięcia". Domyka okres rymów, z którymi na jakiś czas dałem sobie spokój, teraz tylko piosenki tak będą szły. W tomiku są również teksty piosenek, nad muzyką powoli pracuję.
_________________ Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2010-04-20, 14:55
I fajnie! Czekamy na egzempalrze proszę Pana Bieszczadnika!
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2010-04-21, 21:17
pasikonik napisał/a: Czekają na PW. Będzie miło!
Nie rozumiem
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Ewa
...zobaczyć tęczę...
Wiek: 55 Dołączyła: 05 Maj 2008 Posty: 2300 Skąd: gdzieś w Małopolsce
Wysłany: 2010-04-22, 05:49
powiem tak - mam i czytam
_________________ Zaskocz mnie, zaintryguj, zainspiruj
a wtedy - kto wie - może powiem Ci kim jestem.
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2010-04-27, 23:50
pasikonik napisał/a: Przeżyłaś?
Też czytam. I żyję. Może nawet lepiej?
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
el
Dołączyła: 16 Gru 2007 Posty: 8708
Wysłany: 2010-04-30, 11:12
To ja będe czytać w masceczce i lateksowych rękawiczkach, a na głowę kociołek wirusommówiącystop
_________________ kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
el
Dołączyła: 16 Gru 2007 Posty: 8708
Wysłany: 2010-05-05, 21:16
http://www.extra-mielec.p...28_10_2009.html
Wykopało mi się w sieci Nie chwali się, więc ja sobie pozwolę upublicznić
_________________ kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Ewa
...zobaczyć tęczę...
Wiek: 55 Dołączyła: 05 Maj 2008 Posty: 2300 Skąd: gdzieś w Małopolsce
Wysłany: 2010-05-05, 22:25
teraz ma czym bo upublicznione
_________________ Zaskocz mnie, zaintryguj, zainspiruj
a wtedy - kto wie - może powiem Ci kim jestem.
el
Dołączyła: 16 Gru 2007 Posty: 8708
Wysłany: 2010-05-05, 22:37
I już
_________________ kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty