POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Pasikowi za 1 miejsce - gratulki !!
Pasikowi za 1 miejsce - gratulki !!
Autor Wiadomość
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2010-05-13, 23:01   Pasikowi za 1 miejsce - gratulki !!

Gratulacje dla Pasika!!!!
W Konkursie Nieprofesjonalnej Twórczości Literackiej " Ćwiczenia z Wyobraźni "w Brzeszczach - zajął chwalebne 1 miejsce!!!
i bardzo ładnie zostały odczytane pasikowe wiersze przez Redaktora Polskiego Radia Katowice - Macieja Szczawińskiego. A nawet nastąpiła ich dogłębna i profesjonalna analiza. :cool:
Nieobecny jest nadal nieusprawiedliwiony i dostał tę notkę do Dziennika.
- Nie wiem jak to będzie więc widziane na wywiadówce .. ;)
:D
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-05-13, 23:23   

To ja się cieszę i w oba buziale - gratulacje :)
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
artur bodler
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-13, 23:26   

Teraz to już prostą drogą - na profesjonalizm.
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-05-13, 23:35   

Miałem tam być, niestety układa się czasem nie tak jak chcemy. Musiałem wybierać między chórem a wierszykami.

Dzięki, nawet nie macie pojęcia, jaką mam radochę :rotfl: . Dla mnie to szok, szczególnie po rozmowie Indianeczki z Markiem :) .
:padam:
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-05-13, 23:36   

kamil kwidziński napisał/a:
Teraz to już prostą drogą - na profesjonalizm.

:rotfl:

Dobre, Kamil :)
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2010-05-14, 00:04   

Było mi dane przybliżyć wizję Laureata szacownemu gronu, gdy padło pytanie czy ktoś zna ... kto zacz ;) - bo jak się okazało - tylko ja , choć tylko wirtualnie.. :D

pozdrówka Bieszczadniku.. i za Twoje pierwsze.. :zdrowko:
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-05-14, 00:06   

nuta niepokorna napisał/a:
pozdrówka Bieszczadniku.. i za Twoje pierwsze.. :zdrowko:

Skąd wiesz, ze piwko w końcu kupiłem :D
Zdrówko! :zdrowko:
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2010-05-14, 00:08   

może wiem więcej ... niż myślisz

że wiem ;) :D
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-05-14, 00:14   

Cytat:
może wiem więcej ... niż myślisz

że wiem ;) :D

Wywiad masz? :)
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2010-05-14, 04:50   

Moje gratulacje Wojtku :)
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
Elżbieta 
E.M.B.A.


Wiek: 27
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 18479
Wysłany: 2010-05-14, 05:24   

i ode mnie i ode mnie :)
całuski!!!
wiosennie
E
_________________
przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
ˆ E

 
 
menałe 
Małgorzata Helena


Wiek: 54
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 5262
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-05-14, 06:02   

gratulacje panie Wojtku ;)
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-14, 08:38   

Gratuluję nagrody. :)
 
 
Ewa 
...zobaczyć tęczę...


Wiek: 55
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 2300
Skąd: gdzieś w Małopolsce
Wysłany: 2010-05-14, 12:46   

i ode mnie przyjmij uściski Wędrowcze :zawstydzony:
_________________
Zaskocz mnie, zaintryguj, zainspiruj
a wtedy - kto wie - może powiem Ci kim jestem.
 
 
Indianeczka 
Beata Patrycja Klary

Dołączyła: 19 Maj 2009
Posty: 1694
Wysłany: 2010-05-14, 13:13   

GRATULKI :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Pasikowi za 1 miejsce - gratulki !!


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo