Dołączyła: 22 Cze 2008 Posty: 14517 Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2010-05-13, 23:01 Pasikowi za 1 miejsce - gratulki !!
Gratulacje dla Pasika!!!!
W Konkursie Nieprofesjonalnej Twórczości Literackiej " Ćwiczenia z Wyobraźni "w Brzeszczach - zajął chwalebne 1 miejsce!!!
i bardzo ładnie zostały odczytane pasikowe wiersze przez Redaktora Polskiego Radia Katowice - Macieja Szczawińskiego. A nawet nastąpiła ich dogłębna i profesjonalna analiza.
Nieobecny jest nadal nieusprawiedliwiony i dostał tę notkę do Dziennika.
- Nie wiem jak to będzie więc widziane na wywiadówce ..
_________________ wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
Dołączyła: 22 Cze 2008 Posty: 14517 Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2010-05-14, 00:04
Było mi dane przybliżyć wizję Laureata szacownemu gronu, gdy padło pytanie czy ktoś zna ... kto zacz - bo jak się okazało - tylko ja , choć tylko wirtualnie..
pozdrówka Bieszczadniku.. i za Twoje pierwsze..
_________________ wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
_________________ przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
E