POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Wieczór autorski
Wieczór autorski
Autor Wiadomość
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-12-07, 22:33   

Grunt, że jesteś zadowolony. A ja mam nadzieję, że kiedyś tam zdarzyć się nam musi.
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-12-07, 22:44   

Arti napisał/a:
za daleko stary, nie możesz zorganizować nic bliżej? :)


Jeśli zorganizujesz - przyjadę ;) .
W kwietniu - Puławy. Tamtejsza biblioteka zaprosiła mnie na Festiwal Książki. Będę z bieszczadzkim programem. Grał oczywiście też :) .

Elżbieta napisał/a:
za daleko mam, za daleko tam :(
ale zawsze przecież możesz się zjawić bliżej tutaj :)


Ela, chyba jednak daleko ;)
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-12-07, 22:47   

el napisał/a:
Grunt, że jesteś zadowolony. A ja mam nadzieję, że kiedyś tam zdarzyć się nam musi.


Musi. W Bieszczady zapraszam od czwartku lub piątku do końca przyszłego tygodnia :) . Potem znowu 10 dni na Sylwestra :)
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-12-07, 22:47   

Puławy - pięknie tam. Pozazdrościć. Byłam raz i do tej pory w pamięci. I jeszcze Sandomierz, i Janowiec.
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-12-07, 22:52   

el napisał/a:
Sandomierz

:oczami:
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
anastazja 
Anastazja Mileszko


Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 4002
Skąd: zza rzeki
Wysłany: 2011-10-02, 21:39   

A widzisz Wojtku - ja bym przyjechała, mam bliżej.
Ale mnie nie chciałeś poznać chyba? :zawstydzony: - skoro mnie nie zaprosiłeś. Mogłeś przecież napisać e-maila do mnie, albo cóś innego.
Szkoda? Tobie pewnie nie, ale mnie tak. Mam tam znajomą w Mielcu, hmmm.
Ale jesteś?????????
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Wieczór autorski


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo