za daleko stary, nie możesz zorganizować nic bliżej?
Jeśli zorganizujesz - przyjadę .
W kwietniu - Puławy. Tamtejsza biblioteka zaprosiła mnie na Festiwal Książki. Będę z bieszczadzkim programem. Grał oczywiście też .
Elżbieta napisał/a:
za daleko mam, za daleko tam
ale zawsze przecież możesz się zjawić bliżej tutaj
Dołączyła: 12 Lis 2009 Posty: 4002 Skąd: zza rzeki
Wysłany: 2011-10-02, 21:39
A widzisz Wojtku - ja bym przyjechała, mam bliżej.
Ale mnie nie chciałeś poznać chyba? - skoro mnie nie zaprosiłeś. Mogłeś przecież napisać e-maila do mnie, albo cóś innego.
Szkoda? Tobie pewnie nie, ale mnie tak. Mam tam znajomą w Mielcu, hmmm.
Ale jesteś?????????