Ciekawy Kwiat Lilaczku...wygląda jak róża ale to chyba nie róża
_________________ a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2012-06-12, 15:21
AsiaArwen napisał/a:
podoba mi się
i zaciekawiło mnie to płynne i łagodzące całość - mieszanie pasteli
dziekuję , bardzo , co prawda to akryle , ale co tam
pozdrowionka i dziekuję
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2012-06-12, 15:23
amandalea napisał/a:
Ciekawy Kwiat Lilaczku...wygląda jak róża ale to chyba nie róża
Lidziu to pełnik europejski - zwany regionalnie różą kłodzką, bo pełno ich tutaj rośnie , dlatego widoki tutejsze postanowiłam niejako logować tym własnie kwiatem
dzięki Lidziu
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
Ciekawy Kwiat Lilaczku...wygląda jak róża ale to chyba nie róża
Lidziu to pełnik europejski - zwany regionalnie różą kłodzką, bo pełno ich tutaj rośnie , dlatego widoki tutejsze postanowiłam niejako logować tym własnie kwiatem
dzięki Lidziu
Piękny
_________________ a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza