No i jest pierwsza płyta!
Autor
Wiadomość
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Wysłany: 2013-02-11, 11:40 No i jest pierwsza płyta!
Ukazała się moja pierwsza płyta . Tytuł - Bieszczadów szukam w Bieszczadach - jesień.
Na smaka - piosenka, której nie opublikowałem na forum: http://pasikonik.art.pl/s...jwazniejsze.mp3
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2013-02-11, 14:06
Gratulki!
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Wysłany: 2013-04-01, 03:29
Dzięki . Zaraz druga, wspólna - dziesięciu bieszczadzkich bardów zebrałem do kupy. Mam nadzieję, że na maj płyta będzie .
_________________ Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
Leszek Wlazło
Wiek: 70 Dołączył: 18 Paź 2007 Posty: 19070 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-01, 08:36
Miło było posłuchać, Gratuluję.
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2013-04-01, 11:32
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina