Może nawet tym bardziej tęsknimy, kiedy jest nam bliżej niż dalej, bo nawet na wyciągniecie ręki (tym bardziej do ukochanej osoby).
Tylko że, kiedy wystarczy wyciągnąć rękę, ręki nie wyciągamy. Już prędzej z tęsknoty nogi wyciągniemy.
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony.
chyba bardziej tęsknimy kiedy jest nam bliżej
choć dzieli zaledwie odległość ręki
nic zrobić nie możemy ( różne są powody)
taka obecność nie daje zapomnieć - masz rację
_________________ Budowałem na piasku
I zawaliło się.
Budowałem na skale
I zawaliło się.
Teraz budując zacznę
Od dymu z komina.