|
Niektórzy |
| Autor |
Wiadomość |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2013-09-27, 16:10 Niektórzy
|
|
|
| Niektórzy czują się bezpiecznie w bałaganie, jak nie przymierzając ja sam. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
Andrzej Szuba

Dołączył: 13 Lut 2010 Posty: 147
|
Wysłany: 2013-10-01, 21:17 Re: Niektórzy
|
|
|
| Wiesław Jarosz napisał/a: | | Niektórzy czują się bezpiecznie w bałaganie, jak nie przymierzając ja sam. |
i ja:) |
|
|
|
|
 |
|
|