|
Ze śladem |
| Autor |
Wiadomość |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2013-10-08, 12:14 Ze śladem
|
|
|
| Ze śladem po kimś, to bym nie przesądzał, że gdzieś zostanie, bo może chodzić za człowiekiem, nawet z miejsca w miejsce. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
Lidka
Dołączyła: 11 Lis 2012 Posty: 6378
|
Wysłany: 2013-10-14, 19:14
|
|
|
oj, zostaje taki ślad, zostaje i chodzi!
gorzej, gdy jest on aż nadto przykry |
|
|
|
|
 |
|
|