Poza tym, że każdy myśli, że jest najważniejszy, każdy myśli, że z nim jest inaczej niż z wszystkimi innymi, że nie spotka go żadne zło, jakie każdego może spotkać, a spotka go tyle dobrego, ile nikogo więcej nie spotka. Czyż nie tak, jak na ludzi, czyli egocentryków przystało.
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony.