POSTscriptum
FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Rejestracja
::
Zaloguj
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
POSTscriptum Strona Główna
»
PISANE PROZĄ
»
Inne formy prozatorskie
»
Samemu
Samemu
Autor
Wiadomość
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 1634
Wysłany: 2013-10-08, 12:15
Samemu
Samemu, to przynajmniej mogę robić to, co chcę, ale najczęściej to robię to, co muszę.
_________________
Pewnie niemota, może nieograniczony.
Lidka
Dołączyła: 11 Lis 2012
Posty: 6378
Wysłany: 2013-10-14, 19:16
…a jak już muszę,
to mnie się nie chce musieć
Wyświetl posty z ostatnich:
Wszystkie Posty
15 Minut
30 Minut
1 Godziny
2 Godzin
6 Godzin
12 Godzin
1 Dzień
2 Dni
3 Dni
4 Dni
5 Dni
6 Dni
7 Dni
2 Tygodnie
1 Miesiąc
3 Miesiące
6 Miesięcy
1 Rok
Najpierw Starsze
Najpierw Nowsze
POSTscriptum Strona Główna
»
PISANE PROZĄ
»
Inne formy prozatorskie
»
Samemu
Kontakt:
w sprawach merytorycznych:
Amandalea:
amandalea@interia.pl
, Leszek Wlazło:
niepoeta2@wp.pl
w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952):
lukasz@pfeffer.com.pl
Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
Powered by
phpBB
modified by
Przemo
© 2003 phpBB Group
Template created by
Dustin Baccetti
modified by
Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo