POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PISANE PROZĄ » Inne formy prozatorskie » Dlaczego ja taki jestem
Dlaczego ja taki jestem
Autor Wiadomość
Wiesław Jarosz 
askawin

Wiek: 70
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 1634
Wysłany: 2013-10-30, 16:09   Dlaczego ja taki jestem

Dlaczego ja taki jestem, jakby nie było, nie do życia z innymi. Po prostu, nie umiem być na zawołanie.

Innymi słowy, jestem na zatracenie się, a nie jestem na niczyje/nikogo zawołanie.
Ale na zatracenie się, to ja jestem w tym co robię (tak jak żyję).
_________________
Pewnie niemota, może nieograniczony.
 
 
Liliowa 
Ewa Janowska


Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 520
Wysłany: 2013-10-30, 17:34   

Nikt nie jest na zatracenie się, bo zatracać się, może być również w pozytywnym znaczeniu.
Zatracił się bez reszty w...pisaniu....albo w miłości...albo w jakiejś pasji.
Zatracić się to znaczy stracić głowę, co jest od czasu do czasu bardzo wskazane.
I wtedy jesteś po prostu a nie "jak by cię nie było..
 
 
Wiesław Jarosz 
askawin

Wiek: 70
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 1634
Wysłany: 2013-11-07, 22:19   

Liliowa napisał/a:
Nikt nie jest na zatracenie się, bo zatracać się, może być również w pozytywnym znaczeniu.
Zatracił się bez reszty w...pisaniu....albo w miłości...albo w jakiejś pasji.
Zatracić się to znaczy stracić głowę, co jest od czasu do czasu bardzo wskazane.
I wtedy jesteś po prostu a nie "jak by cię nie było..

widzę, że czytasz, nie tylko oczami
_________________
Pewnie niemota, może nieograniczony.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PISANE PROZĄ » Inne formy prozatorskie » Dlaczego ja taki jestem


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo