Nie mam nic przeciwko nowościom i to wiadomo jakim nowościom, ale ile można z życia czerpać całymi garściami, tym bardziej jeśli ktoś taki jak ja nie potrafi za nic niczym się nachapać, niczego wykorzystać.
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony.