Każdy na każdego
Autor
Wiadomość
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
Wysłany: 2013-12-04, 00:52 Każdy na każdego
Każdy na każdego ma jakiś wpływ, często jednak nie wiemy, czym najbardziej wpływamy na drugiego człowieka. Wszystko więc, co robimy jest ważne, chociaż są sprawy ważniejsze, a przynajmniej nam tak się wydaje.
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony.
jaga
Jadwiga
Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-12-04, 09:38
to prawda
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
Zolka
Izolda Otorowska
Wiek: 73 Dołączyła: 10 Lip 2012 Posty: 533 Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-12-11, 21:41
Czasem nieważne, co czynimy, ale o czym myślimy i czy to wprowadzamy w czyn
_________________ Istniejemy przez miłość, miłością jesteśmy/Halina Poświatowska/
Lidka
Dołączyła: 11 Lis 2012 Posty: 6378
Wysłany: 2013-12-11, 21:44
Zolka napisał/a: Czasem nie ważne , co czynimy, ale o czym myślimy i czy to wprowadzamy w czyn
Zollo !!!
Zolka
Izolda Otorowska
Wiek: 73 Dołączyła: 10 Lip 2012 Posty: 533 Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-12-11, 21:47
dziękuję
_________________ Istniejemy przez miłość, miłością jesteśmy/Halina Poświatowska/