Wysłany: 2008-07-08, 22:20 Nowy dział - PREZENTACJE
Z dniem dzisiejszym na forum pojawił się nowy dział PREZENTACJE.
Co jakiś czas dochodzą nas słuchy o debiucie literackim, nowym tomiku, spotkaniu autorskim, recitalu, czy też wystawie kogoś z naszego grona. Teraz możemy zebrać te wszystkie informacje w jednym dziale i bliżej przyjrzeć się twórczości naszych użytkowników.
bardzo dobry pomysł. Może się dowiem, jak to się robi. Wydać nie wydam, bo pomijając istotny fakt, że niewielu, by to zakupiło, to za drogie przedsięwzięcie, na moją dziurawą kieszeń
_________________
Zbyt smutku by to powiedzieć.
Drzewa oszukują
Tymczasem w blasku tylko idą wody.
Tylko ziemia jest twarda.
Też jestem za otwarciem tego działu na Forum. Ewo to zależy jak na to spojrzeć, z tymi kosztami... Zawsze można znaleźć jakiegoś sponsora, lub sponsorkę
_________________ Kobieta, to największy błąd Pana Boga,
a jednocześnie najlepsze Jego dzieło