Jak to dobrze zawsze mieć kogoś, do kogo można się zwrócić, a właściwie do kogo trzeba się wyżalić, wypłakać…
Najpewniej nim przyjdzie odwdzięczyć się odpłacając, wszak niekoniecznie tym samym (naszym winowajcom).
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony.