Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-03-23, 19:35 Nie można być mądrzejszym
|
|
|
| Nie można być mądrzejszym od niespodzianki, od przypadku, od wszystkiego, ale można nie mieć do siebie (czyż nie za wszystko i nic) pretensji. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|