|
A jeśli nawet |
| Autor |
Wiadomość |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-05-12, 10:06 A jeśli nawet
|
|
|
| A jeśli nawet, to od czasu do czasu coś niestosownego, to nie grzech, to zaleta. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
asia
Joanna Lessnau
Wiek: 43 Dołączyła: 25 Paź 2012 Posty: 3955 Skąd: m. pomorskie
|
Wysłany: 2014-05-12, 23:02
|
|
|
kusisz los Wieśku kusisz ... |
_________________ Budowałem na piasku
I zawaliło się.
Budowałem na skale
I zawaliło się.
Teraz budując zacznę
Od dymu z komina.
Leopold Staff |
|
|
|
|
 |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-05-13, 00:03
|
|
|
pewnie tak, ale co mi zostało |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
asia
Joanna Lessnau
Wiek: 43 Dołączyła: 25 Paź 2012 Posty: 3955 Skąd: m. pomorskie
|
Wysłany: 2014-05-13, 00:06
|
|
|
ale nie powiedziałam że nie powinieneś |
|
|
|
|
 |
|
|