Ja już jestem
Autor
Wiadomość
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
Wysłany: 2014-07-08, 21:17 Ja już jestem
Ja już jestem w tym wieku, że dobrze jest choćby wtedy, kiedy mnie nic nie gniecie (już nie powiem w co, ale dobrze jest, że mogę dłużej siedzieć, a nie muszę dłużej leżeć).
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony.
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2014-07-08, 21:52
Mam 67 - póki co i mogę siedzieć i leżeć - to drugie najchętniej na leżaku pod sosnami!
w Łośnie!
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
Wysłany: 2014-07-09, 01:58
Marek napisał/a: Mam 67 - póki co i mogę siedzieć i leżeć - to drugie najchętniej na leżaku pod sosnami!
w Łośnie!
mogę tylko pogratulować i pozazdrościć zdrowia, dobrego samopoczucia i zdania (nie takiego poprawnego)
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony.