|
A może nawet |
| Autor |
Wiadomość |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-07-17, 15:53 A może nawet
|
|
|
| A może nawet ktoś zakochany, jest kimś zmartwychwstałym. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
Waldemar Kubas
Dołączył: 12 Lis 2009 Posty: 630 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2014-07-17, 16:42
|
|
|
| Tu nie będę się wypowiadał. Powiem tylko, że ładna i ciekawa myśl. Jeśli to ma jakiś związek z reinkarnacją, to Asia jest specjalistką... |
|
|
|
|
 |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-07-18, 00:52
|
|
|
| powiem tylko, że wahałem się między zmartwychwstałym, a odrodzonym |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
Waldemar Kubas
Dołączył: 12 Lis 2009 Posty: 630 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2014-07-18, 11:04
|
|
|
| Myślę, że "zmartwychwstałym" jest w tym kontekście lepsze. Mocniejsze. Więc dobrze wybrałeś. |
|
|
|
|
 |
|
|