|
Najwięcej i najlepiej |
| Autor |
Wiadomość |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-08-07, 13:35 Najwięcej i najlepiej
|
|
|
| Najwięcej i najlepiej to my robimy na pokaz, albo gdy nikt nie widzi. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
Lidka
Dołączyła: 11 Lis 2012 Posty: 6378
|
Wysłany: 2014-08-07, 16:28
|
|
|
cóż?
każdy znajdzie swoje audytorium
|
|
|
|
|
 |
|
|