|
Recenzja tomiku "ślepiec" - Zapraszam! |
| Autor |
Wiadomość |
Damiano
Wiek: 36 Dołączył: 22 Sty 2010 Posty: 1293 Skąd: Bieszczady
|
|
|
|
|
 |
Marek
Z. Marek Piechocki

Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
|
Wysłany: 2014-01-12, 00:20
|
|
|
też tak sądzę |
|
|
|
|
 |
jagot [Usunięty]
|
Wysłany: 2014-03-12, 10:54
|
|
|
| rzetelna recenzja, pozdr. |
|
|
|
|
 |
Witold Kiejrys
witek

Wiek: 82 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 4105 Skąd: Bartoszyce
|
Wysłany: 2014-04-28, 06:51
|
|
|
Recenzja wywarła na mnie dobre wrażenie. kupię!
Pozdrawiam serdecznie, Witek |
_________________ człowiek szlachetny rozumie prawość, człowiek małostkowy rozumie zysk
Konfucjusz |
|
|
|
|
 |
Damiano
Wiek: 36 Dołączył: 22 Sty 2010 Posty: 1293 Skąd: Bieszczady
|
Wysłany: 2014-11-10, 11:08
|
|
|
| dziękuję Wam! ;] |
_________________ świat nie istnieje... |
|
|
|
|
 |
|
|