Wysłany: 2016-02-21, 11:29 Najlepszym medykamentem
Najlepszym medykamentem (żeby tylko w zimie) jest gorąca herbata i to bez żadnych dodatków, bo przecież tym, co jest najlepsze w herbacie, to tylko i aż, zwykłe i niezwykłe gorąco. Co oczywiście nie znaczy, że jest co oszczędzać na zdrowiu (zawsze i wszędzie zbywać się gorącą herbatą).
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony.