Właściwie to, co nieludzkie świadczy o człowieku, a świadczy, że człowiek nie jest tylko człowiekiem, że nie jest sam z siebie, ni tylko dla siebie/swoich. Właściwie więc człowiek jest ewenementem, chociaż lepiej powiedzieć - cudem, ale nie myli się ten, kto mówi - cudakiem.
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony.