POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Ogłoszenia » Zmiany w administrowaniu forum
Zmiany w administrowaniu forum
Autor Wiadomość
Marcin 

Wiek: 49
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 4610
Skąd: Lubin
Wysłany: 2008-08-23, 00:02   Zmiany w administrowaniu forum

Pragnę poinformować, że rezygnuję z prowadzenia forum POSTscriptum i od dzisiaj jego właścicielami zostają Leszek i Amandalea. Wnoszą oni wielki wkład i serce w rozwój tego miejsca, za co serdecznie dziękuję. Dziękuję również za to, że zgodzili się przejąć forum.
Ja natomiast od dzisiaj będę wspierał POSTscriptum od strony technicznej.

Z pozdrowieniami
Marcin
 
 
Lucy 
Lucyna Mamczur


Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 2997
Skąd: strawberry fields
Wysłany: 2008-08-23, 00:14   

Nie wnikając w powody i szczegóły Twojej decyzji, Marcinie, uważam, że jest to chwila, żeby podkreślić takt, mądrość i profesjonalizm, z jakim zawsze kojarzy się Twoja osoba i Twoje postępowanie - na POSTscriptum i nie tylko tutaj.

I szczerze Ci za dotychczasowe Administrowanie i za to co powyżej - dziękuję :padam:
_________________
Każdy ma swój kawałek nieba
 
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-08-23, 06:17   

Marcin zatytułował tytuł: zmiany, a dla mnie nie zmienia się nic. Znam powody takiej decyzji i je szanuję, ale dla mnie ważne jest, że Marcin jest pomimo wszystko z nami. To, że wymazał sobie jeden człon kompetencyjny, to tylko skłoniony przez jego wrodzoną uczciwość gest. Nie sądzę, aby Marcin, który podobnie jak my wszyscy pokochał to miejsce, nie wspomagał nas, jak zawsze u niego merytorycznymi uwagami i ogromnym doświadczeniem.
Forum to ludzie. Nie ważne są tytuły i uprawnienia, zresztą w prawie rocznej historii Forum zaledwie w jednej sytuacji zostały użyte i to dla dobra tego miejsca.
Każde z nas miało już liczne doświadczenia w necie, ale przyciągnęła, a właściwie wciągnęła nas odmienność tego miejsca. Jesteśmy inni i różną prezentujemy poetykę i zainteresowania, a jednak jest coś co nas łączy i skłania do tego abyśmy, jak napisaliśmy w przedmowie do antologii, zaczynali dzień z POSTscriptum i różnież z nim kończyli.
Marcinie serdecznie dziękuję za już, bo bez Ciebie tego miejsca by nie było, a także prosimy o jeszcze, gdyż zawsze wierzę, że wszystko wróci do uporządkowanych początków i trwać będzie w nieustającym rozkwicie. :)
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2008-08-23, 07:05   

Akurat w tym wypadku uważam tak jak Leszek, że właściwie zmian nie ma wcale ;)
Dziękuję Marcinie i bądź nadal jak byłeś :)
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
eva_14 

Wiek: 105
Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 8981
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-23, 07:48   

ważne Marcinie, że nie znikasz nam całkiem. Również podpiszę się, pod Leszkiem i również Ci dziękuję
 
 
Elżbieta 
E.M.B.A.


Wiek: 27
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 18479
Wysłany: 2008-08-23, 17:29   

Marcinie, ja także mam ogromną nadzieję, że będziesz w krainie PS tak często, jak tylko czas Ci na to pozwoli. Nie znam kulisów Twojej decyzji - to zresztą jest Twoja prywatna sprawa - ale szanuję ją.
Od początku "mieszkania" na łamach PS podziwiam Twój profesjonalizm, takt, nie wspominając o twórczości, którą się dzielisz z nami.

serdeczności
E
_________________
przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
ˆ E

 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2008-08-23, 17:39   

Podobnie jak osoby wyżej doceniam ogrom pracy i wierzę, że będziesz z PS.
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2008-08-23, 21:39   

jednak - trochę smutno Marcinie
i moje
:padam:
 
 
Ninoczka 
Aga


Wiek: 68
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 1743
Wysłany: 2008-08-26, 15:57   

Najważniejsze, że BYŁEŚ, JESTEŚ i BĘDZIESZ - tytuły nie mają nic do rzeczy!
Powodzenia w zamierzeniach i... uściski
 
 
 
Leon Gutner 
Leon Gutner


Wiek: 51
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 8456
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2008-08-26, 19:28   

Dziękuję cii zatem Marcinie ze moglem zamieszkac w stworzonym przez ciebie miejscu ..
Dobrze mi tu i masz mój wielki szacunek ... :padam:
Acha i oddałes forum w najlepsze ręce w jakie mogłeś ... :D

z uszanowaniem L.G.
_________________
" Każdy dzień to takie małe życie "
 
 
 
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2008-08-26, 19:46   

A mnie Marcin kojarzy się z Dobrym Duszkiem ..który trzymał nas pod swoim skrzydełkiem ... no to całe szczęście że jeszcze są skrzydełka Amy i Leszka .. i mam nadzieję że Dobry Duszek będzie z nami cały czas pomimo przeszkód i innych obiektywnych rzeczy ... :)
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
zielony motylek 
pasjonatka


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Paź 2007
Posty: 116
Skąd: busko/kraków
Wysłany: 2008-08-28, 15:27   

Jesteś wielki i takim pozostaniesz ;)
_________________
"poezja podobna jest do kupca
szukającego pięknych pereł
który gdy znalazł jedną perłę drogocenną
poszedł sprzedał wszystko co miał i kupił ją"
Piotr Macierzyński - ***ma rację Gombrowicz
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Ogłoszenia » Zmiany w administrowaniu forum


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo