*** nasturcje mają kolor dotyku
Autor
Wiadomość
Lucy
Lucyna Mamczur
Dołączyła: 07 Lut 2008 Posty: 2997 Skąd: strawberry fields
Wysłany: 2008-03-17, 22:48 *** nasturcje mają kolor dotyku
*** nasturcje mają kolor dotyku
nasturcje mają kolor dotyku
kiedy zostajesz
esencją grzesznych poranków
mimo wszystko
nawet gdy odchodzę
dzikością myśli
szukać burz
w perspektywie babiego lata
już wiem
i ty wiesz
w załamaniu błękitu
znikam tylko na chwilę
zadraśnięciem z lewej strony
_________________ Każdy ma swój kawałek nieba
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2008-03-17, 23:25
do poprzednich Twoich wierszy stawałem na palcach
teraz
chyba drabinkę by trzeba
sobie wrócę
z nią
i
jeszcze
zajrzę do encyklopedii popatrzeć na nasturcje
żeby wiedzieć
jakie są
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2008-03-17, 23:48 Nasturcja
sobie poczytał i pooglądał
a - przykładowa - żeby już inni nie szukali to tak wygląda jak na fotce a "przyjechały" do nas z Ameryki Południowej sobie w XVII wieku
amandalea
Lidia Kowalczyk
Wiek: 64 Dołączyła: 17 Paź 2007 Posty: 21336
Wysłany: 2008-03-18, 07:43
No nasturcje są ogniste , a wiersz ? sie podoba, tylko muszę pomyśleć nad tym zadraśnięciem
_________________a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
Lucy
Lucyna Mamczur
Dołączyła: 07 Lut 2008 Posty: 2997 Skąd: strawberry fields
Wysłany: 2008-03-18, 09:34
O rany, Marku!!! a jak ja się przyzwyczaję do takich cudownych słów, to co będzie???
Dziękuję Ci najpiękniej jak umiem... z nasturcjami w garści...
L
i dziękuję za fotkę
_________________ Każdy ma swój kawałek nieba
Lucy
Lucyna Mamczur
Dołączyła: 07 Lut 2008 Posty: 2997 Skąd: strawberry fields
Wysłany: 2008-03-18, 10:08
amandalea napisał/a: tylko muszę pomyśleć nad tym zadraśnięciem
Niektórzy mają serce po prawej stronie, więc oni na pewno zadraśnięcia po lewej mieć nie będą
amandalea napisał/a: a wiersz ? sie podoba
Dziękuję Lideczko
Pozdrawiam
L
_________________ Każdy ma swój kawałek nieba
Elżbieta
E.M.B.A.
Wiek: 27 Dołączyła: 21 Sty 2008 Posty: 18479
Wysłany: 2008-03-18, 18:59
Tak Lucy , właśnie taki mają kolor... dotyku
śliczności erotyk
serdecznie
E
_________________przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
E
Lucy
Lucyna Mamczur
Dołączyła: 07 Lut 2008 Posty: 2997 Skąd: strawberry fields
Wysłany: 2008-03-18, 21:35
Elżbieta napisał/a: Tak Lucy, właśnie taki mają kolor... dotyku
nooo
Elżbieta napisał/a: śliczności erotyk
Dziękuję Elżbieto
Pozdrawiam
L
_________________ Każdy ma swój kawałek nieba
eva_14
Wiek: 105 Dołączyła: 28 Lis 2007 Posty: 8981 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-19, 07:55
sam tytuł, to dla mnie rewelka i dalej również nie rozczarowuje. Konsekwentnie, kontynuujesz klimat
zadraśnięcie... super, super. Piękny erotyk Lucy
Lucy
Lucyna Mamczur
Dołączyła: 07 Lut 2008 Posty: 2997 Skąd: strawberry fields
Wysłany: 2008-03-19, 12:07
eva_14 napisał/a: sam tytuł, to dla mnie rewelka i dalej również nie rozczarowuje. Konsekwentnie, kontynuujesz klimat
zadraśnięcie... super, super. Piękny erotyk Lucy
Cieszę się Ewciu i bardzo dziękuję
Pozdrawiam
L
_________________ Każdy ma swój kawałek nieba
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
Wysłany: 2020-06-02, 13:26
Czekam na te nasturcje, które w przydomowych ogródkach już nie kwitną A przecież takie są cudne
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią