POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » ODSKOCZNIA » Lubię obejrzeć... » The last of us
The last of us
Autor Wiadomość
PoparzonaKawą 


Dołączyła: 09 Gru 2019
Posty: 936
Wysłany: 2020-06-28, 23:47   The last of us

Jest to gra komputerowa, ale taka z pogranicza filmu - jest świetna grafika, historia, wątki.
Krótko mówiąc niektórzy wrzucają tego typu gry jako filmy.

Gra ma klimaty dystopijny, jest taką mieszanką klimatów apokaliptycznych, katastroficznych, horroru, sensacji. Mnie się podobała, mimo, że nie podejrzewałabym siebie o gustowanie w takich gatunkach. Jest też tu przedstawione budowanie się relacji pomiędzy dziewczynką, a mężczyzną, który staje się dla niej kimś w rodzaju ojca.
Krótko o akcji: ludzkość zostaje zaatakowana przez pewną zarazę, która sprawia, że ciała ludzi są zdeformowane i mają oni agresywne skłonności, są różne stadia tej choroby - i są to dość straszne widoki. Ludność zostaje zdziesiątkowana, ludzie gromadzą się w różne grupy walczące ze sobą lub o różne idee, toczy się walka o przeżycie. Gra gwarantuje apokaliptyczne widoki: porośnięte trawami wieżowce, mieszkania zdewastowane, klimat grozy, a także ma wątek, który tyczy przyjaźni i więzi.
Myślę, że fanom dreszczyku, akcji, hororu, a nawet psychologom przypadnie do gustu.
Ja obejrzałam na raz sześciogodzinny- film tzw. gameplay.
Film jest z angielskimi napisami, ale zapewniam, że nawet jak ktoś kiepsko zna angielski, to zoruzmie.

Zatem paczka orzeszków lub popcorn i do oglądania, link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=ZkLPKd-Vs8g
_________________
Kiedyś, spotykając kogoś, zastanawiałam się, czy dana osoba mnie lubi, a teraz w tej samej sytuacji, zastanawiam się, czy to ja lubię tę osobę.

(Meryl Streep)
 
 
fiołkowa 
b. befana_di_campi

Dołączyła: 24 Kwi 2017
Posty: 2248
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2020-06-29, 00:21   

:przestraszony: :hyhy: :przestraszony:
_________________
Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią :rotfl:
 
 
KURTGURU99 

Wiek: 39
Dołączył: 05 Lis 2020
Posty: 1
Wysłany: 2021-07-30, 09:48   

Nie patrzyłem. A ja polecam film 21 pkt, jest bardzo ciekawie opisany jak facet uczył liczyć karty a potem mocno zrobił swojego nauczyciela :kwasny:
 
 
Degni

Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 1
Wysłany: 2021-07-30, 12:19   

Pamiętam ten film, ale jest tam czysto Hazard, o kasynie jest więcej niż 13 przyjaciół Ocean. Tutaj jest bardzo interesujące zobaczyć, jak wszystko jest tam zorganizowane. Ale zawsze lepiej w praktyce, jak mówią gry online za darmo nawiasem mówiąc, mogę doradzić dobrą stronę
 
 
impresje
Duo


Dołączył: 10 Lip 2020
Posty: 448
Wysłany: 2021-07-30, 16:11   

PoparzonaKawą napisał/a:
popcorn i do oglądania,
:D

Dobra grafika :)
_________________
Pozdrawiam.
 
 
millersusan

Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 2
Wysłany: 2021-12-16, 12:24   

Bardzo lubię gry, które są zrobione na podstawie gry komputerowej. Jestem bardzo zafascynowany grami takimi jak Resident Evil i inne. Ale i one stają się nudne, gdy cały czas siedzisz w domu. I w czasach takich jak te doceniasz fakt, że jest tylko gry online. Od kilku lat gram na stronie https://www.friv5online.com/pl
A duża różnorodność pozwala na uniknięcie nudy. Jest tak wiele gier, że nie wydaje mi się realistyczne, aby spróbować każdej z nich.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » ODSKOCZNIA » Lubię obejrzeć... » The last of us


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo