|
Jeśli nie ma Miłości |
| Autor |
Wiadomość |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2020-10-05, 20:08 Jeśli nie ma Miłości
|
|
|
Jeśli nie ma Miłości -
- - - - - - - - - - - - - - - - -
nie ma nic
Nie istnieje
idealna próżnia
Ani ciemność
żadne światło
lub mgła
5.10.2020 |
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
jaga
Jadwiga

Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
|
Wysłany: 2020-10-05, 22:14
|
|
|
nie byłabym taka pewna - zawsze jest coś
co przyciągnie naszą uwagę
chociaż Michał Bajor śpiewał tak
Bo bez miłości nie ma nic,
Bez niej nie ma nic! |
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska |
|
|
|
|
 |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2020-10-08, 20:46
|
|
|
| jaga napisał/a: | nie byłabym taka pewna - zawsze jest coś
co przyciągnie naszą uwagę
chociaż Michał Bajor śpiewał tak
Bo bez miłości nie ma nic,
Bez niej nie ma nic! |
Może tak, może nie
|
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
Liana

Dołączyła: 09 Lis 2011 Posty: 921
|
Wysłany: 2020-10-08, 21:51
|
|
|
Jeśli nie ma miłości, to życie jest szare i bez smaku.
Ładnie napisane. |
_________________ Liana |
|
|
|
|
 |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2020-10-23, 15:31
|
|
|
|
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
|
|