|
Wigilia |
| Autor |
Wiadomość |
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
|
Wysłany: 2016-02-07, 02:33 Wigilia
|
|
|
łamiemy słowa
ulepione z dźwięków kolęd
pusty talerz na przebaczenie
|
|
|
|
|
 |
Witold Kiejrys
witek

Wiek: 82 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 4105 Skąd: Bartoszyce
|
Wysłany: 2016-02-12, 22:44
|
|
|
| aż dziw, że nikt, a to tak wymowne. piękne!!! |
_________________ człowiek szlachetny rozumie prawość, człowiek małostkowy rozumie zysk
Konfucjusz |
|
|
|
|
 |
Marek
Z. Marek Piechocki

Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
|
Wysłany: 2016-02-13, 12:33
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
mironiusz

Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 8227
|
Wysłany: 2016-02-13, 13:43
|
|
|
| Rzeczywiście, bardzo piękne... |
_________________ I będą mi grały wiatry...
M. |
|
|
|
|
 |
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
|
|
|
|
|
 |
asia
Joanna Lessnau
Wiek: 43 Dołączyła: 25 Paź 2012 Posty: 3955 Skąd: m. pomorskie
|
Wysłany: 2016-02-22, 17:55
|
|
|
|
_________________ Budowałem na piasku
I zawaliło się.
Budowałem na skale
I zawaliło się.
Teraz budując zacznę
Od dymu z komina.
Leopold Staff |
|
|
|
|
 |
Bożena
Kluszczyńska

Dołączyła: 21 Paź 2011 Posty: 2978
|
Wysłany: 2016-02-24, 19:21
|
|
|
| pasikonik napisał/a: | łamiemy słowa
ulepione z dźwięków kolęd
pusty talerz na przebaczenie
| - świetna mini- |
_________________ Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza. |
|
|
|
|
 |
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
|
Wysłany: 2016-02-28, 04:16
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
|
Wysłany: 2016-02-28, 04:18
|
|
|
Doszedł jeden wers...
łamiemy słowa
ulepione z dźwięków kolęd
dwunasta ością w gardle
pusty talerz na przebaczenie
I to już chyba koniec . |
|
|
|
|
 |
gracjana
gracjana

Wiek: 50 Dołączyła: 01 Cze 2014 Posty: 1557
|
Wysłany: 2016-02-28, 10:13
|
|
|
wigilia
wymilczone słowa
nad pełnym talerzem
złamany człowiek |
_________________ Bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno...
Halina Poświatowska |
|
|
|
|
 |
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
|
|
|
|
|
 |
jaga
Jadwiga

Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
|
Wysłany: 2020-12-11, 23:07
|
|
|
| świetna mini |
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska |
|
|
|
|
 |
eva_14
Wiek: 105 Dołączyła: 28 Lis 2007 Posty: 8981 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2020-12-12, 15:27
|
|
|
jak chcesz. to potrafisz Wojtecki
piękna treść |
_________________
Zbyt smutku by to powiedzieć.
Drzewa oszukują
Tymczasem w blasku tylko idą wody.
Tylko ziemia jest twarda.
Vicente Aleixandre |
|
|
|
|
 |
|
|