POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » ODSKOCZNIA » Lubię obejrzeć... » Paris Jackson - inspirująca dziewczyna
Paris Jackson - inspirująca dziewczyna
Autor Wiadomość
PoparzonaKawą 

Wysłany: 2021-01-04, 05:51   Paris Jackson - inspirująca dziewczyna

Niektórzy ludzie inspirują mnie. Było już o młodym Polaku który osiedlił się w Kambodźy dla którego liczy się wolność i luz, uciekł z korporacji do Kmabodży i tam stworzył coś w rodzaju gospodarstwa agroturystycznego i produkje cydr, teraz będzie o córce Michaela Jacksona

Lubię czasem posłuchać o ciekawych ludziach, w Paris spodoabało mi się to, że ona nie próbuje być komercyjna, nie próbuje zaistnieć za wszlką cenę, czy też wpasować się w modę tworzoną przez aktualne gwiazdki pop czy też aktorki lub celebrytów. Mogłaby wybić się na swoim nazwisku, a także urodzie i zabiegać o najgorętsze role w aktorstwie w najpularniejszych filmach, mogłaby zabiegać o współprace z najbardziej liczącymi się muzykami, a ona nie tego szuka, nie dązy do tego. Ma swój świad jakby niepodatny na zewnętrzne mody, co czyni ją interesującą.

Dziewcyzna po prostu robi swoje, wie czego chce. Robi swoją muzykę, taką jaką sama lubi twierdzi, że nie chce robić muzyki na masową skalę, bo to by zmieniło jej podjeście do muzyki. Jako aktorka wybiera sobie oryginalne nieuzinkowe role - zagra Jezusa, taką jakby Jego żenską personifikację.

Paris Jackson poznała swoją matkę dopiero gdy miała 15lat i od tej pory bardzo wspiera tę kobietę - była przy niej gdy ta walczyła z rakiem; chociaż matka, przed laty zrzekłą się praw do swoich dzieci.
Jako nastolatka dziewczyna ciepriała na depresję i miała próby samobójcze, ale z tego wyszła i jeszcze zbudowała włąsną tożsamość i niepodatność na mody, wierność sobie i swoim najbliższym, a nie popularności, czy też fałszywej powierchowności czy też wyścigu za sławą, itd. jak dla mnie osóbka nad wyraz ciekawa i inspirująca.

https://www.youtube.com/watch?v=jbv-Giu4pEY

jaga 
Jadwiga

Wysłany: 2021-01-04, 07:30   

wspomniałaś o jedynej córce Michaela Jacksona i Debbie Rowe
masz niesamowite inspiracje - ciekawy tekst

— Wisława Szymborska

PoparzonaKawą 

Wysłany: 2021-01-06, 00:38   

jaga napisał/a:
wspomniałaś o jedynej córce Michaela Jacksona i Debbie Rowe
masz niesamowite inspiracje - ciekawy tekst

Staram się mieć ciekwe inspiracje, interesują mnie ludzie niepowierzchowni, troche nonkonformistyczni, czasem zbuntowani, wiedzący czego chcą, nie podążający za jakimiś utartymi modami i zasadami.

Także księżna Diana jest(to znaczy była) bardzo cieakwą osobą, wrzucę filmiki o niej, bo to napradę fascynująca kobieta.

jaga 
Jadwiga

Wysłany: 2021-01-06, 12:18   

PoparzonaKawą napisał/a:

Staram się mieć ciekawe* inspiracje, interesują mnie ludzie niepowierzchowni
- o tym już od dawna wiem czytając twoje teksty
podobasie* mi twój punkt widzenia

(popraw ciekawe)

— Wisława Szymborska

POSTscriptum Strona Główna » ODSKOCZNIA » Lubię obejrzeć... » Paris Jackson - inspirująca dziewczyna

Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl

Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie