|
*** /wszystko jest takie/ |
| Autor |
Wiadomość |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2021-01-26, 19:14 *** /wszystko jest takie/
|
|
|
Wszystko jest takie
że nie chce się chcieć
Ktoś wygrał szczęście za nim
pożeglował. Zabity w szpitalu
pragnieniem i głodem |
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
jaga
Jadwiga

Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
|
Wysłany: 2021-02-08, 17:34
|
|
|
wszystko jest takie do d....
choćbyś nie wiem jak się starał
to i tak pięty z tyłu |
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska |
|
|
|
|
 |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2021-02-14, 17:41
|
|
|
| jaga napisał/a: | wszystko jest takie do d....
choćbyś nie wiem jak się starał
to i tak pięty z tyłu |
|
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
|
|