Chatka - piosenka dla przyjaciół z Otrytu
Autor
Wiadomość
Łukasz Bernady
zapomin
Wiek: 57 Dołączył: 31 Lip 2010 Posty: 101 Skąd: Szamotuły
Wysłany: 2010-08-06, 00:15
Wejście do niej, oczywiście, znalazłem, ale niestety - nie umiem nucić (czytać na la la la z nut) (choć powinienem, bo przeca jestem muzykiem - kontrabas i g.bas., jakby co)
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
malarz malarz
malarz malarz
Wiek: 34 Dołączyła: 10 Cze 2010 Posty: 120 Skąd: Sieradz
Wysłany: 2010-09-17, 12:02
a katiuszka ciągle tańczy. Posłuchałabym w polu. Ukłon.
_________________ lubię chleb, więc sobie zjem
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina