POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Poezja śpiewana i piosenka turystyczna » Chatka - piosenka dla przyjaciół z Otrytu
Chatka - piosenka dla przyjaciół z Otrytu
Autor Wiadomość
Łukasz Bernady 
zapomin

Wiek: 57
Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 101
Skąd: Szamotuły
Wysłany: 2010-08-06, 00:15   

Wejście do niej, oczywiście, znalazłem, ale niestety - nie umiem nucić (czytać na la la la z nut) (choć powinienem, bo przeca jestem muzykiem - kontrabas i g.bas., jakby co) :)
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-08-06, 00:16   

Jadę w środę w Bieszczady - może uda się uzupełnić braki ;)
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
malarz malarz 
malarz malarz


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Cze 2010
Posty: 120
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2010-09-17, 12:02   

a katiuszka ciągle tańczy. Posłuchałabym w polu. Ukłon.
_________________
lubię chleb, więc sobie zjem
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2021-05-07, 04:23   

Aktualizacja wykonania.

https://youtu.be/c_5mRHksqd4
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Poezja śpiewana i piosenka turystyczna » Chatka - piosenka dla przyjaciół z Otrytu


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo