POSTscriptum
FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Rejestracja
::
Zaloguj
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
POSTscriptum Strona Główna
»
PISANE PROZĄ
»
Bajki
»
Osioł i krowa
Osioł i krowa
Autor
Wiadomość
Hardy
Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 2130
Wysłany: 2022-08-23, 12:11
Osioł i krowa
Chwaliła się krowa, z góry spoglądając:
– Moje siostry w Indiach wszyscy ubóstwiają.
Na to osioł parsknął, dyskurs zakańczając:
– W moim kraju bracia pierwsze skrzypce grają.
jaga
Jadwiga
Dołączyła: 31 Mar 2011
Posty: 4670
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2022-12-04, 23:01
osioł jest symbolem rozpusty
to może igrał pierwsze skrzypce
w swoim zawodzie
_________________
Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
Hardy
Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 2130
Wysłany: 2022-12-05, 15:38
Nie tylko rozpusty. Przede wszystkim jest symbolem głupoty.
Wyświetl posty z ostatnich:
Wszystkie Posty
15 Minut
30 Minut
1 Godziny
2 Godzin
6 Godzin
12 Godzin
1 Dzień
2 Dni
3 Dni
4 Dni
5 Dni
6 Dni
7 Dni
2 Tygodnie
1 Miesiąc
3 Miesiące
6 Miesięcy
1 Rok
Najpierw Starsze
Najpierw Nowsze
POSTscriptum Strona Główna
»
PISANE PROZĄ
»
Bajki
»
Osioł i krowa
Kontakt:
w sprawach merytorycznych:
Amandalea:
amandalea@interia.pl
, Leszek Wlazło:
niepoeta2@wp.pl
w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952):
lukasz@pfeffer.com.pl
Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
Powered by
phpBB
modified by
Przemo
© 2003 phpBB Group
Template created by
Dustin Baccetti
modified by
Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo