POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Wydarzenia kulturalne » Konkurs erekcjato 2024 (z dodatkową nagrodą dla debiutanta)
Konkurs erekcjato 2024 (z dodatkową nagrodą dla debiutanta)
Autor Wiadomość
ann13

Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 17
Wysłany: 2024-06-20, 22:43   Konkurs erekcjato 2024 (z dodatkową nagrodą dla debiutanta)

XX międzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2024-31.07.2024 do godziny 23.00 i ani minuty dłużej.

Nagrody, odpowiadające wartości PLN na dzień 31.07.2024, zostaną przelane na wskazane konto, po podaniu danych po zakończeniu konkursu:

I miejsce 300 euro;
II miejsce 150 euro;
III miejsce 75 euro.

W konkursie mogą brać udział utwory nie publikowane wcześniej, ilość utworów jest nieograniczona.

Głosowanie komisji na koniec konkursu odbędzie się w ten sposób, że każdy z członków komisji wpisze swoich zwycięzców w okno wyznaczone specjalnie do tego celu w dniu 31.07.2024. Głosować można w czasie od 23.00-23.01 dnia 31.07.2024. Głosy oddane przed lub po wyznaczonym czasie nie będą brane pod uwagę. Okno po oddaniu głosów zostanie zamknięte.

Wszyscy zalogowani mogą brać udział w głosowaniu oddając jeden głos. Od rozpoczęcia konkursu do 31.07.2024 do godziny 23.00, głosujący nie mogą głosować na swoje utwory, pierwsze trzy utwory, które zwycięża w głosowaniu uczestników poza komisyjnym będą brały udział w końcowym głosowaniu i będą liczone tak samo jak głosy oddane przez tylko jednego członka komisji, tylko jeden taki sam IP może brać udział w głosowaniu.
Zalogowani użytkownicy mogą głosować na każde erekcjato opublikowane w dziale Konkurs jeden raz, głosowanie nie jest obowiązkowe.
Przy każdym tytule utworu po prawej stronie znajduje się przycisk z kciukiem, naciskamy na niego oddając głos. Wyniki są widoczne w Menu --> Socjeta.

Jury głosuje w ten sposób, ze wybiera trzy najlepsze erekcjato indywidualnie przyznając im punkty:

erekcjato najlepsze 3 punkty;
erekcjato na drugim miejscu 2 punkty;
erekcjato na trzecim miejscu 1 punkt.

Skład jury :


lila, olga, Boob, Wojciech Graca, anty-czka, dean, Gacek, pokusa, remik, z tlumu, jaskir, caroll, andreas43, nuel, anna, Margot, m_r, cebreiro, JoViSkA, stachu, wre..., sonia, Jergo, endorfina, borowik, arthelemy, nanie, I Nakarmi Nas A, Velur, Selim, SzaryWilk, Książę Półkrwi, Troy, tachicom, Seilla, fobiak

Konkurs odbędzie się na portalu erekcjato.eu w dziale "Konkurs"

Dodatkowo zostanie przyznana nagroda okolicznościowa dla debiutanta w konkursie, w wysokości 500 euro, Wynik będzie ogłoszony do 10-ciu dni po zakończeniu konkursu. Jury z konkursu erekcjato nie bierze udziału w wyborze debiutanta, który ma za zadanie napisać swoje pierwsze erekcjato. Jeżeli debiutantom nie uda się napisać erekcjato, nagroda nie zostanie przyznana a w przypadku kiedy wszyscy lub kilku debiutantów napisze erekcjato, wtedy zadecyduje jakość.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Wydarzenia kulturalne » Konkurs erekcjato 2024 (z dodatkową nagrodą dla debiutanta)


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo