|
Dla Anny (Szeptucha) |
| Autor |
Wiadomość |
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
|
Wysłany: 2015-08-17, 22:30 Dla Anny (Szeptucha)
|
|
|
tęczą bądź dla mnie chociaż przez moment
niechaj Szeptucha sen zaczaruje
byś była była w liści ozdobie
kiedy jesienią tutaj powrócę ref. śpiewać dla ciebie to moje życie
śpiewać i marzyć pragnąć czekać
za oknem lato - śmieją się liście
aż mrużę oczy - tyle wokół piękna
będę na pewno - może zaczekasz
z dźwięków wiązankę marzeń ułożę
miesiąc i - zazdrość usłyszysz w pieśniach
gwiazdy zabrakło na naszej drodze ref. śpiewać dla ciebie to moje życie
śpiewać i marzyć pragnąć czekać
za oknem jesień - spadają liście
nie wiem nieważne tyle wokół piękna
nocą wędruję dziś zapomniany
deszcz przestał padać szczęścia zabrakło
tęcza zgubiła wieczorem barwy
mrok kiedyś zaśnie lecz bez nas - Anno ref. śpiewać dla ciebie to moje życie
śpiewać i marzyć pragnąć czekać
za oknem zima - kiedy znów liście
słońce obudzi nie wiem - lecz czekam
|
|
|
|
|
 |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2019-10-10, 19:42
|
|
|
To jakieś - horrendum - nieporozumienie
Żadnego do tej pory komentarza Przypadkiem oraz aby: nie wstyd
|
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
jaga
Jadwiga

Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
|
Wysłany: 2019-10-10, 20:56
|
|
|
| pasikonik napisał/a: | śpiewać dla ciebie to moje życie
śpiewać i marzyć pragnąć czekać
za oknem zima - kiedy znów liście
słońce obudzi nie wiem - lecz czekam | - śliczna piosenka
ciekawe czy doczekała się swoich nutek - bo jeśli tak
to gdzie można jej posłuchać |
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska |
|
|
|
|
 |
mironiusz

Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 8227
|
Wysłany: 2019-10-11, 11:23
|
|
|
|
_________________ I będą mi grały wiatry...
M. |
|
|
|
|
 |
mgielka

Dołączyła: 06 Gru 2013 Posty: 2351
|
Wysłany: 2019-10-15, 15:18
|
|
|
.... bardzo ładna piosenka |
|
|
|
|
 |
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
|
|
|
|
|
 |
|
|