.AnimusLumen.
Wiek: 45 Dołączył: 15 Mar 2016 Posty: 979
Wysłany: 2026-06-06, 02:18 auTo-dialog
zobacz przyjacielu moje alTer ego
na siebie wyniosłego o pół raza
kto by przypuszczał – że NAJWYŻSZY
ukryje prawdę w gabinecie luster
na dłonie-grabie spójrz tu w lustro
w maślane oczy w to obok czy są czyste
i w kolejne na skwaszoną minę
jak u kogoś gdy inny szczerzy zęby
w to tu – niewyraźny jesteś jak na bani
a w tym jakbyś dostał białej gorączki
chodzą słuchy że złość piękności szkodzi
jeszcze tylko w tamto tam spójrz
jakie masz ręce powykręcane
_________________ „Malarstwo jest milczącą poezją, a poezja - mówiącym malarstwem“ - Simonides