|
w Radio Katowice o POSTscriptum 14.12.2008r. |
| Autor |
Wiadomość |
Leszek Wlazło

Wiek: 70 Dołączył: 18 Paź 2007 Posty: 19070 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2008-12-14, 23:15
|
|
|
| el napisał/a: | Jak mnie spotkasz, to mnie przytul |
nie omieszkam a jak nie spotkam to i tak znajdę |
|
|
|
|
 |
Marek
Z. Marek Piechocki

Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
|
Wysłany: 2008-12-14, 23:19
|
|
|
| Leszku, Leszku - napisałem do Ciebie jedno zdanie pod irenkowym "Bez naganki" ... |
|
|
|
|
 |
Daria [Usunięty]
|
Wysłany: 2008-12-18, 16:56
|
|
|
witajcie, cieplutko się zrobiło po Leszkowej audycji...I jak zwykle powiem Leszku, a nie mówiłam? |
|
|
|
|
 |
|
|